Wyśmienite zakupy (2) Szczególnie polecam ten sklep. Kiedy poszedłem z dzieciakami kupić prezent... Ździsław Polecam (2) Byłem ostatnio po potrzebowałem ciekawego upominku dla brata na 18stke. To... Szymon naprawde coś nowego w centrum gdyni (2) prze kot balonyyyyy z helem ;DDDDDD Adrian
Polecam! (2) Bardzo polecam! Duży wybór balonów z helem a także wiele pomysłów na ciekawy... Ada Polecam w 100% (2) Jak najbardziej polecam !! Obsługa bardzo miła, zawsze pomocna. Sklep bardzo... Ona Nie brak pomysłów! (2) Naprawdę fajny sklep, zaimponował mi bardzo ofertą jak dużo pomysłów może być... Arthur Super obsługa i świetny asortyment !!! (2) Polecam sklep gorąco. Znalazłem tam super prezent dla kolegi na urodziny. Na... Karol Serdecznie polecam ! (2) Jeśli szukasz miejsca, w którym znajdziesz ciekawy upominek na każdą okazję -... klientka Bardzo pozytywne wrażenie (2) Bardzo przyjemna obsługa i z przystępne ceny. Zamówiłem tam 50 balonów z... Marcin Polecam serdecznie! (2) Super sklep, tego mi właśnie brakowało, obsługa miła - ceny powalające.... Staszek