Agata - ocena (1) Foliowe balony to jest jakiś majstersztyk cena super a balon od września 2022... Agata Anna P - opinia (1) Najlepszy sklep imprezowy w jakim kiedykolwiek byłam. Serdecznie polecam! Anna P Adaś - opinia (1) świetnie!!! Od las korzystam z waszych usług. Polecam serdecznie wszystkim,... Adaś
Klient - opinia (1) Najlepszy sklep z balonami w trójmieście. Byłem w kilku, wiem co mówię :)... Klient M. - opinia (1) Super wytrzymałe balony z helem. Szybka i bezproblemowa dostawa prosto pod... M. Ania - opinia (1) Zamówiliśmy balony na nasz ślub. Cudowna dekoracja, która była z nami nawet... Ania Maciej - opinia (1) Najlepsze balony z helem w Gdyni. Wytrzymują bardzo długo, obsługa na... Maciej Sylwia - opinia (1) Najlepszy sklep z Balonami w całym Trójmieście! Sylwia toxicfaker - opinia (1) Piękny sklep, w którym odnajduje wszystko do moich filmów. toxicfaker Damian - opinia (1) Dokładnie to czego szukałem. Miła i przystojna obsługa ;) Damian Najlepszy sklep z dekoracjami i balonami! (1) Świetny wybór produktów w dobrej cenie, balony długo się utrzymują i są... Adrian Super (1) Serdecznie polecam każdemu! :) Maciej Wypasiony sklep :D (1) Balony z helem latają nawet miesiąc czasu! Dawidov Zajefajne miejsce! (1) Bym tam regularnie i za każdym razem znajduję coś ciekawego - super upominki... Krzysztof Lider Świetnie! (1) Znalazłem prezent nie mając pomysłu co niestety często mi się zdarza ale na... Banan szczerze polecam (1) duży asortyment, spoko ceny, ogólnie fajny pomysł, na bank jeszcze kiedyś coś... Kozłowski Polecam! (1) Szeroka gama gadżetów i te balony z helem :) super! Polecam wszystkim!! Zielony maslak Balony z heleM (1) Balony z helem super się sprawdziły na urodzinach synka :) Wszyscy mega... adam polecam! (1) Super obsługa i w końcu kupiłam balony z helem na swoją imprezę których... Pinka Na każdą okazje (1) Na każdą okazję coś się tam znajdzie! Szukałem na urodziny znajomego czegoś... Prezentowicz