toxicfaker - opinia (1) Piękny sklep, w którym odnajduje wszystko do moich filmów. toxicfaker Damian - opinia (1) Dokładnie to czego szukałem. Miła i przystojna obsługa ;) Damian
Najlepszy sklep z dekoracjami i balonami! (1) Świetny wybór produktów w dobrej cenie, balony długo się utrzymują i są... Adrian
Super (1) Serdecznie polecam każdemu! :) Maciej Wypasiony sklep :D (1) Balony z helem latają nawet miesiąc czasu! Dawidov Zajefajne miejsce! (1) Bym tam regularnie i za każdym razem znajduję coś ciekawego - super upominki... Krzysztof Lider Świetnie! (1) Znalazłem prezent nie mając pomysłu co niestety często mi się zdarza ale na... Banan szczerze polecam (1) duży asortyment, spoko ceny, ogólnie fajny pomysł, na bank jeszcze kiedyś coś... Kozłowski Polecam! (1) Szeroka gama gadżetów i te balony z helem :) super! Polecam wszystkim!! Zielony maslak Balony z heleM (1) Balony z helem super się sprawdziły na urodzinach synka :) Wszyscy mega... adam polecam! (1) Super obsługa i w końcu kupiłam balony z helem na swoją imprezę których... Pinka Na każdą okazje (1) Na każdą okazję coś się tam znajdzie! Szukałem na urodziny znajomego czegoś... Prezentowicz Wyśmienite zakupy (2) Szczególnie polecam ten sklep. Kiedy poszedłem z dzieciakami kupić prezent... Ździsław Polecam (2) Byłem ostatnio po potrzebowałem ciekawego upominku dla brata na 18stke. To... Szymon naprawde coś nowego w centrum gdyni (2) prze kot balonyyyyy z helem ;DDDDDD Adrian Polecam! (2) Bardzo polecam! Duży wybór balonów z helem a także wiele pomysłów na ciekawy... Ada Polecam w 100% (2) Jak najbardziej polecam !! Obsługa bardzo miła, zawsze pomocna. Sklep bardzo... Ona Nie brak pomysłów! (2) Naprawdę fajny sklep, zaimponował mi bardzo ofertą jak dużo pomysłów może być... Arthur Super obsługa i świetny asortyment !!! (2) Polecam sklep gorąco. Znalazłem tam super prezent dla kolegi na urodziny. Na... Karol Serdecznie polecam ! (2) Jeśli szukasz miejsca, w którym znajdziesz ciekawy upominek na każdą okazję -... klientka
1 z 2 »