Paweł Lipiński - ocena (1) Przemiła agentka, korzystaliśmy z usług p. Szarejko już drugi raz, szukając... Paweł Lipiński Z.N. - ocena (1) Bardzo profesjonalna obsługa Z.N. Andrzej - ocena (2) Osoba merytorycznie przygotowana do zadań, których się podejmuje. Uczciwa i... Andrzej
Mateusz - ocena (3) Wysoka jakość obsługi, specjalista godny polecenia! Mateusz Marcell - ocena (1) Pełen profesjonalizm w kontaktach z klientem, rzeczowe doradztwo, dokładność... Marcell DMK - ocena (2) Przemiła agentka, korzystaliśmy z usług p. Szarejko już drugi raz, szukając... DMK Ewa - ocena (2) Profesjonalna obsługa, wręcz perfekcyjna. Polecam każdemu bo p. Bożenka jest... Ewa Agnieszka - opinia (2) Bardzo profesjonalna i pomocna obsluga. świetne podejście do klienta ,... Agnieszka Agnieszka Augustenowicz - opinia (2) Szybka, sprawna i kompetentna, Pani Bożena Szarejko z wielkim zaangażowaniem... Agnieszka Augustenowicz Dorota M. - opinia (2) Wiedziałam, że mogę zaufać bo namiary na panią Bożenę dostałam od... Dorota M. Robert - opinia (1) Wspolpraca bardzo dobra od 8 lat.Profesjonalna obsluga dla wynajmojacekgo... Robert Aleksandra - opinia (1) Pani Bożena, profesjonalistka w każdym calu. Perfekcyjna szybka współpraca.... Aleksandra Beata W - opinia (2) Dziękujemy bardzo za profesjonalne i indywidualne podejście do zawierania... Beata W Sylwia i Gian - opinia (2) Pani Bożena pomagała nam, gdy szukaliśmy mieszkania na wynajem w Gdańsku pod... Sylwia i Gian Jerzy Woźnicki - opinia (2) Dziękuję bardzo pani Bożenie za poprowadzenie zakupu nieruchomości.... Jerzy Woźnicki Jędrzej Czapiewski - opinia (1) Pani Bożena Szarejko dostarcza bardzo profesjonalną obsługę podczas... Jędrzej Czapiewski Gracia Janowicz i Rafael Janowicz - opinia (2) w podziękowaniu za bardzo dobrą współpracę wspaniałą atmosferę i w... Gracia Janowicz i Rafael Janowic Ewa Krzysztof Kamińscy - opinia (2) Bardzo dziękujemy za pomoc w sprzedaży nieruchomości. Za miłą atmosferę i... Ewa Krzysztof Kamińscy Arlena - opinia (2) Chcielibysmy jeszcze raz podziękować Pani Bożenie Szarejko za niezwykle... Arlena Alicja Bohatkiewicz - opinia (2) Transakcja w odpowiednim czasie, w odpowiednim miejscu i z odpowiednią... Alicja Bohatkiewicz