Drogo i słabo (1) Po pierwsze drogo a po drugie wcale nie dobrze. Zjadłem połowę tylko dlatego... michu Nie polecam (1) Na zamówienie czekałem 55min. W miedzy czasie w lokalu było 3 klientów . Zero... futurama Nie rozumiem sensacji. (1) Bardzo przeciętne jedzenie, za dość wysoką cenę. Za pierwszym razem wziąłem... ZM
Ogolnie to przecietnie (1) A wstapilem na pulled beef.... ### zadko mozna spotkac Ale ze mieso bylo bylo... Piotrek Bleee (1) Jestem tak rozczarowana jak nigdy. Zachęcona super reklama pojechałam... Zk Bez szału (1) Specjalnie wstąpiłam do tego miejsca zachęcona opinią z trojmiasto.pl, ale... Justyna Jedzenie pycha ale... (1) Same kanapki (z wieprzowiną) chyba najlepsze, jakie jadłem w kategorii... Maciek Dobre burgery słaba wentylacja (1) Byliśmy się najeść zamówiliśmy 4 burgery 1 hawajski z sosem egzotycznym... Szymon Mdło (1) Zamawiałam burgera przez pyszne.pl, dotarł ciepły, w całości. Niestety,... Burgermania Nie powala (1) Smaczne, ale za taką cenę można znaleźć lepsze lokale. Warto wstąpić wtedy... Bajom Swietne burgery (1) Mieso jest niewątpliwie sekretem tego lokalu. Kto raz sproboje nie będzie... Maciej Smacznie ale koszmarna wentylacja (1) Plusy - Fajny pomysł, smaczne burgery zarówno mięso jak i dodatki oraz... Krzysiek . (1) Bardzo miła obsługa, współpracują z kurhausem w kwestii menu alkoholowego;) ZM Na stronie portalu informacja o super promocji, której nie ma. (1) Rzekomo burgery w cenie 5 zł przy zakupie frytek. Oferta do kwietnia.... Zoja Mięso to podstawa (1) Jest to zdecydowanie obowiązkowe miejsce na mapie Trójmiasta, Świata i okolic... Mati Bardzo fajne miejsce na gastronomicznej mapie Gdańsk ! (1) Serdecznie wszystkim polecam ! Jadłem burgera z serem pleśniowym i szarpaną... Mateusz Mega Buły! (1) Jestem tu już któryś raz i za każdym razem jest mega! Moim zdaniem powinno... SztosBurger Bardzo smacznie! (1) Świetne mięso, smaczna bułka i szybka obsługa. To jest to czego oczekuje od... Sebastian