James M. - opinia (1) amazing service!!! It really has been a fantastic experience designing the... James M. Wojtek - opinia (1) Szczerze polecam. Kupowalem tu zarowno pierscionek zareczynowy jak i zestaw... Wojtek świetne miejsce z super obsługą (1) raczej w takich zawodach jak pisanie opinie nie biorę udziału, ale dawno nie... szymon
pełen profesjonalizm (1) Pani Agnieszka jest najlepszym fachowcem ds brylantów jakiego spotkałem w... Marcin Fantastyczna obłusga, cudowny pierścionek (1) W pełni polecam Pracownię Złotniczą Szews. Oprócz idealnie dopracowanego... Wojtek Polecam ! (1) Polecam . Pierścionek wykonany idealnie . Myśle ,że narzeczona będzie... Max Pasja i pełen profesjonalizm. (1) Te słowa najbardziej oddają to czym charakteryzuje się pracownia SZEWS. Od... Artur Pierścionek jak ze snów!! (1) Narzeczony: Bardzo przyjazna i nastawiona na potrzeby klienta obsługa... Stanisław Polecam - nic dodać, nic ująć (1) W firmie Szews zamówiłem pierścionek zaręczynowy. Jestem bardzo zadowolony.... Radek Najlepiej! :) (1) Bardzo polecam. Doskonała jakość obsługi oraz dobranie pierścionka... Łukasz Zdecydowanie polecam! (1) Zamówiony pierścionek zaręczynowy wyszedł przepięknie, dopracowany w każdym... Adam Polecam! (1) Cudowne miejsce, piękna biżuteria. Profesjonalna obsługa! Serdecznie polecam! M. Jakość za rozsądną cenę (1) Profesjonalna obsługa, szybkość wykonania przeróbek jubilerskich ponad... Magda profesjonalizm i wysoka jakość (1) od lat korzystam z usług pracowni złotniczej SZEWS i zawsze jestem... Małgorzata profesjonalna obsługa (1) Indywidualne podejście do klienta, Pani bardzo szybko zorientowała się jakie... Justyna