Szkoda dziecka, szkoła słaba

Absolutnie nie polecam szkoły. Dziecko jeżeli słabiej radzi sobie z nauką, dyrektor chce usunąć, bo zaniża średnią. Nauczyciele obniżają w uczniu samoocenę i poczucie własnej wartości. Najlepiej płacić i się nie wychylać. Częste argumenty dyrektorki to takie, że nauczyciel będzie miał za dużo pracy, że musi coś zrobić samodzielnie, bo Librus tego nie policzy itp... takich przykładów jest mnóstwo. Lepiej czesne przeznaczyć na korepetycje. nie polecam
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 5

może Pani napisać coś więcej ? czy to dotyczy wszystkich przedmiotów czy konkretnych ? Pani dziecko już nie chodzi do tej szkoły skoro jest tak źle ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, mam w tej szkole dwoje dzieci i jestem bardzo zadowolona. Oboje chętnie chodzą do szkoły, chętnie się uczą, rozwijają się wspaniale. Prawdą jest, że większość dzieci jest zdolna. W przypadku dziecka, które ma problemy z nauką może to działać dołująco, jak przypuszczam.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Wow.. Ogólnie jako ludzie mamy problemy z rzetelną oceną naszych pociech. Pani dzieci chętnie chodzą do szkoły, chętnie się uczą i fajnie ale tu chodzi o rezultaty? Jakie są rezultaty?
Większość dzieci jest zdolna? Ja uważam, ze wszystkie tylko musimy pomóc im znaleźć to co chcą robić.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4