Karolina S - opinia (1) Super szkoła . Nie wiem ile rzeczy bym mogła to opisać ale generalnie myślę... Karolina S Mama uczennic z GASP - opinia (1) Bardzo dobra szkoła. Doskonały poziom nauczania. Raczej nie dla rodziców... Mama uczennic z GASP Mama 2 klasistki - opinia (1) Super szkoła pod kasztan względem polecam Mama 2 klasistki
Mama (2) Szkoła jest trochę lepiej od Publicznych, ale nie kosztuje tyle. Dużo... Mama Czytelnik - opinia (1) Świetna szkoła! Angielski na bardzo wysokim poziomie, rewelacyjne panie od... Czytelnik Szkoda dziecka, szkoła słaba (4) Absolutnie nie polecam szkoły. Dziecko jeżeli słabiej radzi sobie z nauką,... Mama1 rodzic - opinia (1) w tych trudnych czasach szkoła w pełni się odnalazła. Szybko i sprawnie... rodzic Nie polecam (5) Córka ukończyła GASP i GAG i z perspektywy czasu stwierdzam, że absolutnie... mama fajna szkoła (1) Pod względem poziomu nauczania w trójmieście chyba najlepsza. Tata tata z GASPu - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni! Mój syn chętnie uczęszcza do szkoły, bardzo... tata z GASPu mama - opinia (1) GASP spełnił moje oczekiwania. Polecili mi tę szkołę znajomi i, jak na razie,... mama Sopockie Szkoły Autonomiczne (5) Całkowicie nie polecam tej szkoły. Wszyscy chodzą zestresowani i boją się... były pracownik szkoda kasy (28) Paskudna rywalizacja między uczniami systematycznie podsycana przez... jot Nie zapisujcie dzieci tam!! (4) Uczyłam się wtedy szkole. Żałuję. Nauczyciele wbrew pozorom ni są tacy źli.... M52D E. P. - opinia (2) Ta szkoła przede wszystkim wymaga od ucznia , a nie od siebie. Bardzo mocno... E. P. Pomocne spostrzeżenia (3) Kiedy byłam w sekretariacie szkoły aby zapisać dziecko stałam się świadkiem... Troskliwa mama szkoła super stołówka NIE (2) Dziwię się iż szkoła na takim poziomie pozwala by stołówkę gdzie jadają... matka ... - opinia (1) Jestem uczniem Gdańskiego Liceum Autonomicznego, które sąsiaduje z GASP. Moim... ... Poziom nauczania języków (1) Jeżeli ktoś twierdzi, że poziom nauczania języków jest niski - niech... matka dwójki uczniów