świetna szkoła dla chłopaków (1) W tej szkole mam już 3 synów. Najstarszy jest w 8 a najmłodszy w 1 klasie.... Łukasz Świetna szkoła (1) Fregata to szkoła, która jest przyjazna dla dzieci. Chłopcy mają odpowiednie... Kasia bardzo dobra szkoła (2) Od dwóch lat jestem rodzicem posyłającym dziecko do Szkoły Fregata Mam... Jacek
Szkoła dla RODZINY (1) Bardo polecam, to jedyna w Trójmieście placówka kładąca nacisk na wychowanie... M. Czerny dobra szkoła (2) Bardzo dobra szkoła. Zaangażowani rodzice. Zaangażowani nauczyciele. Całe... Krzysiek rodzic Rodzinna szkoła (1) Polecam wszystkim, którym zależy na dobrym wychowaniu dzieci (nie zaniedbując... madalena szkoła która wychowuje (1) Cieszę się, że w Gdańsku znaleźli się rodzice, którzy zorganizowali się i... map Szkoła, którą lubią dzieci (1) Mój syn uwielbia swoją szkołę. Najgorsza groźba obecnie to: "Bo nie pójdziesz... Ania Polecam (1) Przed oddaniem syna byliśmy z żoną bardzo ostrożni. Pojechaliśmy do tego typu... Darek Fregata to jest to ! (1) Jestem zadowolony z decyzji o posłaniu syna do Fregaty. Mam porównanie z... Rafał Szkoła z zasadmi (1) Witam. Mój syn uczęszcza do tej Szkoły. Jak jest w tej Szkole? KONKRETNIE a)... Rodzic_gda Jestem bardzo zadowolona! (1) Mój syn zrobił ogromne postępy, zarówno w nauce, ale też i w zachowaniu.... Joanna