Szkoła Językowa Explora

Szkoły językowe

Gdynia, Chylońska 130B/0.2

Joanna Kreft - opinia (1) Szczerze mogę polecić naukę języka angielskiego w Szkole Językowej Explora,... Joanna Kreft Honorata - opinia (1) Jest to szkoła godna polecenia. Pasja, cierpliwość, a przy tym ogromna... Honorata Gabrysia - opinia (1) Z oferty Szkoły Językowej Explora korzystam od wielu lat, ceniąc sobie... Gabrysia
Kasia Dampc - opinia (1) Świetna szkoła językowa. Profesjonalnie, z indywidualnym podejściem i w miłej... Kasia Dampc OlaM - opinia (1) Szczerze polecam . W szkole są zajęcia dla dzieci, przygotowujące do... OlaM Kamila - opinia (1) Serdecznie polecam szkole językową Explora. Profesjonalni wykładowcy,... Kamila Magdalena - opinia (1) Bardzo polecam Szkołę Explora, profesjonalne podejście do uczniów, miła... Magdalena Marcin W. - opinia (1) Córka i syn od kilku lat uczęszczali na zajęcia u Pana Marcina. Syn z języka... Marcin W. Monika - opinia (1) Polecam, nauczyciel z pasją,niesamowite podejście do dzieci Monika Katarzyna - opinia (1) Syn chodził chętnie na zajęcia tylko do Pana Marcina ! 100 % na egzaminie z... Katarzyna Ania - opinia (1) Zajęcia prowadzone profesjonalnie zarówno stacjonarnie jak i zdalnie. Program... Ania Łukasz - opinia (1) Z przyjemnością chciałbym zarekomendować Szkołę Językową Explora Marcina... Łukasz Alicja Cisoń - opinia (1) Jedna z najlepszych szkół językowych w Gdyni! Przez kilka lat chodziłam do... Alicja Cisoń MJ - opinia (1) Uczyłem się w szkółce przez prawie 5 lat, mój poziom języka angielskiego... MJ