Justyna Męczykowska - opinia (1) Szkoła pływania kiepska, zapisałam synka na zajęcia, przed zapisaniem... Justyna Męczykowska Michał - opinia (1) Dzięki obozom sportów wodnych a później obozom żeglarskim złapałem zajawkę,... Michał Michał - opinia (1) Pływam w pływaku od dzieciństwa, już 20 lat. Najpierw na AWF, teraz na... Michał
K - opinia (2) Niestety, ale muszę wystawić ocenę negatywną. Dziecko chodzi 3 rok i... K Aga - opinia (1) Moje dziecko uczeszcza na zajecia nauki plywania w szkole plywak w sumie juz... Aga Nauka pływania (1) Profesjonalni instruktorzy, Pani właściciel, która że wszystkim idzie na... Uczennica Basen jest OK, szkoła pływania niestety NIE. (1) Basen jest nowy, więc w dobrym stanie technicznym. Są w sumie trzy baseny o... Marek Było fajnie ale... (1) Oceny dokonuję z perspektywy kilku sezonów korzystania z pływalni na Żabiance... XYZOL marta - opinia (2) Zajęcia z Aqua aerobiku są super, prowadzaca i ratownicy rewelacja, ale... marta Nauka w pustym basenie ?! (1) Nawiązując do poprzedniej opinii , to w czerwcu nie ma chyba wody w basenie ,... kami65@interia.eu Najbardziej profesjonalna szkoła pływania w Trójmieście (1) Najbardziej profesjonalna szkoła pływania w Trójmieście Andrzej Kocuniak bardzo dobra szkoła (1) bardzo dobra szkoła. Polecam Krystian