Szkoła Podstawowa nr 55

Szkoły podstawowe

Gdańsk, Wol­no­ści 6a

super szkola (1) tam jest super najbardziej mi sie podobaja zaiecia z informatyki wchodzimy... natka Ok (1) Szkoła nie jest zła przynajmniej mi nie przeszkadza . ! ..Już od trzech lat... Barbie hejka (1) hejka ja jestem uczennicą tej szkoły 6 b je za rok do gimnazjum angelika:)
Kochana szkółka. (1) Jestem absolwentem tej szkoły podstawowej. Spędziłam tam dużo wspaniałych... Nika Z. .... (1) Jestem uczniem klasy IV c chodze do tej szkoly 4 lata,a jeszcze bede chodzic... Michalek martyna - opinia (1) ja byłam uczennica klasy 6b w tym roku odeszłam bo ide do gimnazjum ale tak... martyna ... (1) Jestem uczennicą 6a(jak dziewczyna pode mną).Jest to naprawde kochana... Agata Karpińska Kochana Szkółka.! <33333 (1) Jestem uczennicą klasy 6a. Powiem ,że szkoła jest wspaniała... A tak o... Magdalena Badziąg MAMA - opinia (1) pANIE WOŻNE MNIEJ KRZYCZEĆ NA NASZE DZIECI! BEZ WZGLEDU NA TO CZY KTÓRAŚ Z... MAMA osek - opinia (1) Chodzę tam (niedługo skończę) i muszę powiedzieć że u mnie w klasie są 3... osek