Szkoła Podstawowa nr 86

Szkoły podstawowe

Gdańsk, Wielkopolska 20

horsham - opinia (2) Polecam, widać pracę nauczycieli. Nie ma lepszej w okolicy. horsham Wściekły rodzic - opinia (1) Najgorsza szkoła podstawowa w Gdańsku, dzieci podzielone na dwie grupy, część... Wściekły rodzic Jakub - opinia (1) Okropna szkoła w której prawa i dobro uczniów są na ostatnim miejscu Jakub
Kiepsko (1) Cieszę się, że zostaje w tej szkole jeszcze 2 lata, ale chyba tylko ze... Uczeń absolwent - opinia (2) Szkoła promuje miernotę i bardzo skutecznie podcina skrzydła uczniom... absolwent Likwidacja zerówek na rok 2015/16 !!! (2) Witam! Jestem bardzo zawiedziont tą szkołą. Mieszkamy w bliskim sąsiedztwie,... Rozczarowany rodzic Dobra szkoła. (1) Szkoła bardzo dobra. Mam dużo wspaniałych wspomnień z niej. Wygląda bardzo... były uczeń bibi - opinia (3) Nauczyciele starego rocznika do wymiany! Za mało angażują się w poszerzanie... bibi Trochę lepiej niż przeciętna. (1) Szkoła jest ładna z zewnątrz i wewnątrz. W ciągu trzech lat zdarzyło się raz... Filip klasa pierwsza dla 6 latków (1) W tym roku moja córka kończy 6 lat i chce zapisać ją do pierwszej klasy.... grzegorz Tam się bardzo mało dzieje (3) Szkoła, w której jest bardzo mało imprez, konkursów itp. Z niekorzyścią... Alda ja polecam (1) szkoła dobra - dla uczniów, którzy chcą się uczyć. wydaje mi się, ze dla... c.c. Super Szkola!!! (1) Pisze jako rodzic uczniów, którzy przedtem chodzili do prywatnej szkoły. 86... Iiiiiiii polecam (2) szkoła może troche przepełniona, ale nauczyciele bardzo zaangazowani i w... k.c. polecam (2) Szkołe dobrze wspominam, a Ci co mówią że patola to poprostu dzieci płaczki.... J.K patola. (1) choc budynek bardzo czysty, to w szkole jest przepelnienie, co za tym idzie... olka Nie Wiadomo Kto To Jest - opinia (1) Uważam,że Szkoła Podstawowa nr 86 jest nie najlepszym środkiem nauki dla dzieci. Nie Wiadomo Kto To Jest