Szkoła, gdzie najpierw wymagają od siebie, potem od innych

Bardzo chciałam wystawić obiektywny komentarz, ukazując plusy i minusy OSK MIX - jednak po dłuższym namyśle jestem w stanie podać same superlatywy - minusów nie znalazłam ;) i piszę to całkiem szczerze.
MIX to szkoła, gdzie wykłady nie są nudną teorią, którą trzeba ,,odbębnić", są bowiem prowadzone z pasją, która zaraża i pozwala zainteresować młodych kursantów. Ponadto wiedza jest prezentowana w sposób jasny, treściwy i przede wszystkim zrozumiały!!!
Jeździć uczyłam się u Pana Darka B., który nie tylko pokazał mi całą trasę egzaminacyjną, nauczył dobrych nawyków i technik prowadzenia pojazdu, ale także swoją osobowością sprawił, że na jazdy chodziłam z wielką chęcią, czując się bezpiecznie, co przełożyło się na uwielbienie jazdy samochodem-za co serdecznie dziękuję.
Zdałam za drugim razem, za pierwszym powalił mnie stres, bo na egzamin byłam przygotowana przez pana Darka w 100%.

Jeśli chcesz być świadomym kierowcą i umieć racjonalnie zachowywać się na drodze to nie ma lepszej szkoły w Trójmieście!!!! OSK MIX TO SZKOŁA Z KLASĄ ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Serdecznie dziękujemy za opinie o nas. Gratulujemy sukcesu na egzaminie i miło nam było przekazać Pani naszą wiedzę i doświadczenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0