Anna - opinia (1) Zajęcia z Panią Hanią to sama przyjemność, nauka idzie jak po maśle. Szkoła... Anna Wojciech Górecki - opinia (1) Pełen profesjonalizm, czułem się świetnie zaopiekowany, lektor spełnił moje... Wojciech Górecki Anna - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z kursu, bede kontynuwac w przyslym roku! Anna
Ania - opinia (1) Zajęcia rozpoczęłam miesiąc temu, już po kilku spotkaniach przełamałam... Ania Mama Ani - opinia (1) Wszystko super, córka zachwycona panią Martyna Mama Ani Katarzyna - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z efektoww!!!!! Katarzyna Agata2000 - opinia (1) Zajęcia na wysokim poziomie, prowadzone w ciekawy sposób. Duży nacisk kładzie... Agata2000 Oliwia - opinia (1) Polecam. Kursy fajne prowadzone. Pani Zuzanna bardzo ciepła i profesjonalna-... Oliwia Halina Defanska - opinia (1) Super szkola kazdemu polecam wykladowcy rewelacyjni Halina Defanska Łukasz - opinia (1) Lektor Paweł K. super, w rok opanowałem płynnie j. niemiecki. Gorąco polecam! Łukasz Kazimierz Defański - opinia (1) Bardzo wysoki poziom, sympatyczni wykładowcy Kazimierz Defański Zuzia i Piotr - opinia (1) Świetna lektorka pani Ania, przygotowała nas dobrze do zdania egzaminu FCE.... Zuzia i Piotr Bardzo dobra szkoła (1) Miałam zajęcia indywidualne z p. Kasią, która prowadziła je na najwyższym... Monika