Ambit

Szkoły językowe Kursy edukacyjne dla dzieci

Gdynia, adm. Józefa Unruga 11

Katarzyna - opinia (1) Polecam zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym. Dla mojego syna jedna godzina... Katarzyna mama Maja - opinia (1) Synek chodzi na zajęcia dla maluszków, świetnie się bawi. Nauczyciel ma... mama Maja Mikołaj - opinia (1) Fajne zajęcia i miła atmosfera. Mikołaj
Laura - opinia (1) Chodzę na zajęcia z angielskiego, zostałam przypisana do fajnej grupy ze... Laura Konrad - opinia (1) Zapisałem się na kurs przygotowujący do matury. Dzięki pomocy pani Oli w rok... Konrad Kornelia - opinia (1) Super zajęcia, pomogły pokonać barierę językową. Na lekcjach, gdzie mówi się... Kornelia Filip - opinia (1) Syn przez zajęcia w szkole miał duże problemy z językiem angielskim. Po... Filip Jakub - opinia (1) Zajęcia pierwsza klasa. Placówka na wysokim poziomie, zajęcia dopasowane do... Jakub Wiktoria - opinia (1) Moja córka jest zachwycona zajęciami dla dzieci, Pani Marta ma świetne... Wiktoria Elena - opinia (1) Bardzo miła atmosfera zajęć, nauczycielka uśmiechnięta i cierpliwa. Elena Krystian Wierzbiński - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony z zajęć - lektorka świetnie przekazuje wiedzę, nauka... Krystian Wierzbiński Aleksandra - opinia (1) Polecam szkołę w 100%, pełne zaangażowanie zarówno nauczycieli jak i pań z biura Aleksandra Klara - opinia (1) Świetna szkoła, przyjazna atmosfera, w której mozna siw wiele nauczyć. Gorąco... Klara Piotr - opinia (1) Jestem zadowolony z pracy pani kierownik oddziału, uprzejma, miła i chętnie... Piotr Zadowolona klientka - opinia (1) Szybcy w działaniu, doskonali w nauczaniu! :) Zadowolona klientka Anonim - opinia (1) Cudowne Pani kierowniczki, piękny uśmiech Pani Patrycji Anonim Wiktoria B. - opinia (1) Zapisałam się na kurs języka hiszpańskiego indywidualny. Nie czekałam nawet... Wiktoria B. Milena Kowal - opinia (1) Chodzę na język niemiecki już 2 lata. Mogę powiedzieć, że jestem... Milena Kowal Polecam (1) Chciałabym serdecznie polecić naukę w szkole językowej Ambit. Swój kurs... Julia Polecam! (1) Polecam szkołę językową. Przemiła, pomocna, wyrozumiałą obsługa. Czyste,... Zadowolona kursantka