Szkoła kosmetyczna maestria w gdyni - ktoś uczęszczał/uczęszcza? Proszę o opinie

Temat dostępny też na forum: Moda i uroda
Witam. Jak w tytule. Chcę zrobić szkołę policealną kosmetyczną, a że sporo jest tego w Trójmieście, chciałabym dokonać najlepszego wyboru...Proszę o opinie o tej szkole. Ktoś był, ktoś słyszał itp. Z góry dzięki! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szkoła kosmetyczna Maestria w Gdyni - ktoś uczęszczał/uczęszcza? PROSZĘ O OPINIE

Nie lepiej zrobić Technikum Kosmetyczne? Masz tytuł technika ,nowy zawód i zawsze możesz zrobić "mistrza"
Wiem ,że szkoły policealne są bardzo modne ale ogólnie nic poza jakimś tam kawałkiem wiedzy nie dają.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: szkoła kosmetyczna Maestria w Gdyni - ktoś uczęszczał/uczęszcza? PROSZĘ O OPINIE

Ale ja mam wyższe wykształcenie i trochę lat na karku, więc w technikum bym się chyba nie odnalazła, poza tym, nauka w technikum trwa 4 lata, i poza przedmiotami "branżowymi" realizują zwykły program szkoły średniej, a jakoś mi nie leży, żeby znowu uczyć się matmy, historii i fizyki ;) Po szkole policealnej również uzyskuje się tytuł technika usług kosmetycznych czyli ten sam co po technikum. Ale dzięki ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szkoła kosmetyczna Maestria w Gdyni - ktoś uczęszczał/uczęszcza? PROSZĘ O OPINIE

ja polecam z calego serca Maestrie! dokladnie rok temu mialam dylemat, ktora wybrac szkole w Gdansku... najlepiej wypadla Maestria w Gdyni. Wlasnie skonczylam pierwszy rok:) Super nauczyciele, panie dyrektorki i pani Ada z sekretariatu:) pracownia kosmetyczna w pelni wyposazona, rowniez pracownia wizazu. Wpadnij do szkoly i sie przekonaj:) co do wieku, to jest duze zroznicowanie, od 18 do 45+
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: szkoła kosmetyczna Maestria w Gdyni - ktoś uczęszczał/uczęszcza? PROSZĘ O OPINIE

a ja nie polecam tej szkoly!!! szkola co innego ustala co innego wychodzi pozniej zastanowcie sie 10razy czy napewno chcecie tam isc
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szkoła kosmetyczna Maestria w Gdyni - ktoś uczęszczał/uczęszcza? PROSZĘ O OPINIE

ja tez nie polecam szkoły, kiedys było fajnie, teraz pani dyrektor oszczedza na wszystkim, kadra coraz gorsza,
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szkoła kosmetyczna Maestria w Gdyni - ktoś uczęszczał/uczęszcza? PROSZĘ O OPINIE

Powiedzcie coś więcej na ten temat, proszę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szkoła kosmetyczna Maestria w Gdyni - ktoś uczęszczał/uczęszcza? PROSZĘ O OPINIE

wiecej ... o to kilka przykładów
oszczędności pani dyrektor to zwalnianie dobrej kadry której pewnie musała więcej zapłacić - np pani która uczy przedsiębiorczości zaczęła uczyć wizażu dziwne!! co ta Pani wie o tym!
wykłady I rok i II ma razem, zgroza - wykładowcy nie wiedza za bardzo jak je prowadzić bo I rok w programie ma zabiegi na twarz a drugi rok ma zabiegi z ciała. oszczędności, oszczednosci , oszczednosci tylko dlaczego kosztem jakosci nauczania, szkoła miała na prawdę bardzo dobra opinie ale dzięki posunięciom Pani dyrektor psuje ją. szkoda bo warunki lokalowe sa bardzo dobre

pozdrawienia dla kadry pedagogicznej
była uczennica
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szkoła kosmetyczna Maestria w Gdyni - ktoś uczęszczał/uczęszcza? PROSZĘ O OPINIE

Dziewczyny. A ja chodzę do maestria i jestem zadowolona. Nie rozumiem takich wpisów jak wyżej. Przecież nikt tu nikogo nie trzyma na sile. Zrobiłam przegląd szkół. Wybrałam tą. Nie przelewa mi się kasy wiec miałam stracha. Szkoła płatna. Dojazdy. Wiadomo ale jestem zadowolona, najbardziej z pracowni. Pani Mirka bardzo dokładna. Wykładowcy z doświadczeniem. Sale czyste i wyposażone. Naprawdę nie żal mi tej kasy i czasu. A sama pani dyrektor o której wspominasz. .
Normalna kobieta. Wymagająca to prawda.ale z ludzką twarzą. Dziewczyny zawsze możecie tu przyjechać. . Nawet jak mamy zajęcia w szkole . Zawsze możecie nas zapytać
Każdy anonimowo może napisać co chce👎zawsze warto sprawdzić u źródła czyli pogadać z nami uczennica mi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szkoła kosmetyczna Maestria w Gdyni - ktoś uczęszczał/uczęszcza? PROSZĘ O OPINIE

a ja potwierdzam tą wiadomość.
Pani od Przedsiębiorczości uczyła nas wizażu - mamy mało godzin, a na tych zajęciach niczego się nie nauczyłyśmy. Miałyśmy się malować i to wszystko,bez jakiś wskazówek"jak, jakie kolory, jakim pędzlem" itd.
Wyprawka do szkoły kosztuje niemało, a i tak musiałyśmy dokupić zestaw pędzli na wizaż (oczywiście polecane były jakieś syntetyczne badziewia ze sklepiku szkolnego za 80zł).
Wiadomości o odrabianych zajęciach podawane są w ostatniej chwili.
Za spóźnione opłaty - kara.
Fajne sa babeczki z fizykoterapii i kosmetologii.
ta szkoła to średniacha ale nie wiem czy jest w tej chwili jakis inny wybór w 3miescie?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szkoła kosmetyczna Maestria w Gdyni - ktoś uczęszczał/uczęszcza? PROSZĘ O OPINIE

Zgadzam się !!!! Jestem była uczennicą i babeczka z sekretariatu nigdy nic nie wie, ale jak ktoś się spóźnia z opłatą to nawet nazwisko nagle pamieta. A tak to amnezja blondyniasta...jedyne zajęcia które polecam to fizjoterapia z Panią Sabina. Chociaż za dużo wiedzy też nie chce przekazać...Pani Mirka ma dużą wiedzę ale trzeba pytać...Pani Nina zamiast skupić się na zajeciach to siedzi w swoim telefonie badz biega na zajęciach do gabinetu do klientki, czego powodem są odwołane zajęcia. Pani Dyrektor...mega oszczędza na kadrze...Pani z przedsiębiorczości prowadzi wizaz !!!!! Porażka roku !!!! Wykłady z pierwszą klasa...aaaa ! I uwazajcie bo Pani Nina jak sama twierdzi wypalila się zawodowo !!! Więc dziewczyny nie polecam 😕
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szkoła kosmetyczna Maestria w Gdyni - ktoś uczęszczał/uczęszcza? PROSZĘ O OPINIE

Po szkole policealnej również otrzymuje sie dyplom technika..! wystarczy troche więcej wiedzieć..czasem lepiej się nie wypowiadać!

Najlepiej przyjść,dopytać w szkole o szczegóły...
Polecam!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szkoła kosmetyczna Maestria w Gdyni - ktoś uczęszczał/uczęszcza? PROSZĘ O OPINIE

A ja polecam Wojewódzki Zespól szkół na Żeromskiego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szkoła kosmetyczna Maestria w Gdyni - ktoś uczęszczał/uczęszcza? PROSZĘ O OPINIE

Ja słyszałam dobre opinie o kosmetyce w żaku, sama skończyłam tam bhp i nie moge na nic narzekać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szkoła kosmetyczna Maestria w Gdyni - ktoś uczęszczał/uczęszcza? PROSZĘ O OPINIE

Przecież to szkoła do produkcji ludzi z papierami, a nie z umiejętnościami ;-) Tak więc na dobrą sprawę - w jakim celu? Siedzę w kosmetyce, ale jestem po pakiecie szkoleń w Beauty lux, to tam mnie wszystkiego nauczono.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szkoła kosmetyczna maestria w gdyni - ktoś uczęszczał/uczęszcza? Proszę o opinie

Szkolenia kosmetyczne w Beauty lux w Wawie się robi, to oni mnie przygotowali do pracy i pozwolili się normalnie rozwinąć. Nie ma łatwiejszej drogi, poświęciłam temu wiele czasu i co kluczowe - doszłam do zadowalającego mnie poziomu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Szkoła kosmetyczna maestria w gdyni - ktoś uczęszczał/uczęszcza? Proszę o opinie

Szkoła policealna kosmetyczna = technikum usług kosmetycznych. Tak naprawdę trudno o dobrą szkołę kosmetyczną, nawet na wyższym poziomie. Wszystkie oszczędzają na preparatach, sprzęcie i kadrze. Trzeba wiele pieniędzy, dobrych chęci i samozaparcia aby się dokształcać, nabierać doświadczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szkoła kosmetyczna maestria w gdyni - ktoś uczęszczał/uczęszcza? Proszę o opinie

Wszystko zrobiłam szkoleniami w Beauty lux, to oni mnie przygotowali do zawodu, pomogli się rozwinąć. Nie ma łatwiejszej drogi i powiedzmy, że wszystko co w ten sposób zrobiłam, oceniam pozytywnie. To na pewno lepsze pomysły niż jakaś tam szkoła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szkoła kosmetyczna maestria w gdyni - ktoś uczęszczał/uczęszcza? Proszę o opinie

Skończyłam szkołę kilka lat temu i szczerze każdemu POLECAM! Otrzymałam sporą dawkę wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej. Zaczynając pracę w zawodzie nie miałam z niczym problemu. Uważam, że w trójmieście nie ma lepszej szkoły kosmetycznej. Naprawdę polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szkoła kosmetyczna maestria w gdyni - ktoś uczęszczał/uczęszcza? Proszę o opinie

Blue Education w Gdańsku może? widziałam ostatnio, że mają technika usług kosmetycznych w swojej ofercie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Technika Usług kosmetycznych w Blue Education! Mają dobrą kadrę nauczycielską, atmosfera zajęć i osoby w szkole też są mega w porządku. Z praktykami też nie ma tutaj problemów, całość jest jak najbardziej na plusie. Z tego co widziałam, mają też kursy kosmetyczne z tym, że technik usług kosmetycznych jest bezpłatny a np wizaż już nie. Wciąż jednak w porównaniu z innymi miejscami te ceny nie odstraszają, a ja wraz ze znajomymi jesteśmy zadowoleni z Blue:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szkoła kosmetyczna maestria w gdyni - ktoś uczęszczał/uczęszcza? Proszę o opinie

Dobra kosmetyka jest także w Cosinusie w Gdyni lub w Gdańsku. Moim zdaniem szkoła dba o wyposażenie sal i zapewnia kosmetyki, które są naprawdę dobrej jakości. Także polecam jeśli ktoś się waha:) Warto iść i zobaczyć jak jest i samemu się przekonać. W razie czego można zrezygnować z każdej chwili be żadnych kar
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Warszawie masz Beauty lux i tam właśnie organizowane są szkolenia zawodowe. Trzeba się nad tym wszystkim mocno napracować, ale właśnie to jest metoda na wejście na wysoki poziom. Powiedzmy, że w ciągu kilku tygodni zawód jest do opanowania, ale dalej trzeba nad tym wszystkim mocno pracować i doskonalić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Warszawie? wydawało mi się że forum odnosi się do Trójmiasta :) poza tym Cosinus też organizuje różne szkolenia kosmetyczne, które czasem w ramach technika usług kosmetycznych są za darmo. wiec jak dla mnie opcja super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W przypadku szkół lokalizacja nie ma znaczenia - jedziesz na jakiś czas po to, żeby opanować zawód. Jeśli sprawdzona miejscówka jest daleko to nic nie znaczy. A Cosinus to tylko papier, a nie nauka konkretów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też tak jak dziewczyna wyżej polecam CI Cosinusa. I tak, oprócz papierka, dostaniesz tam porządną praktykę co w tym zawodzie jest chyba najważniejsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ważny jest wybór zarówno odpowiedniego dla siebie kierunku, jak i dobrej szkoły policealnej. Koniecznie musisz zatem upewnić się, czy dana szkoła przewiduje w swoim programie nauczania zajęcia praktyczne, jak również praktyki zawodowe. Jeśli chodzi o szkołę to również mogę polecić szkołę Cosinus z tego powodu, iż sama uczęszczam i to właśnie na kierunek kosmetyczny. Praktyki zawodowe dają praktyczne przygotowanie do wykonywania zawodu i owocują lepszym startem w poszukiwaniu pracy. Dodatkowo, cześć zajęć praktycznych odbywa się poza szkołą, w firmach i instytucjach zewnętrznych, dzięki czemu możemy lepiej poznać specyfikę zawodu, w którym się kształcimy.g_angelika, 24/02/2020r.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co myślicie o rocznej szkole kosmetycznej Besuty Ekspert na Orłowie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o kosmetykę to ja polecam cosinusa, super wyposażone sale i dobrze nauczający wykładowcy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o kosmetykę to polecam cosinusa, szkoła darmowa i bardzo dobrze naucza ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Korepetycje (8 odpowiedzi)

Zapraszam na korepetycje z fizyki, matmy, biologii. Tanio, mam nadzieję, że skutecznie:))

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...