Szkoła podstawowa Gdańsk

Witam,

w związku z przeprowadzką z innego miasta, poszukuję przyjaznej szkoły podstawowej w obrębie Oliwy lub w okolicy Kartuskiej.

Z góry dzięki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szkoła podstawowa Gdańsk

Witaj, Państwowej czy prywatnej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no to może ja napiszę - bez różnicy. Poproszę o informacjeo szkołach, które polecacie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety najlepszej szkoły SP36 już nie ma :(

SP23 to kameralna placówka z tradycjami.
SP35 przepełniony moloch z klasami sportowymi i niejasną polityką władz.
Fregata - prywatna szkoła katolicka dla chłopców. Filia dla dziewczynek we Wrzeszczu. Dziwne ale co kto lubi.
Społeczna Podstawówka przy ul. Polanki jeśli wolisz nie państwową naukę.
Żyrafia Osada w Dolinie Radości - mikro szkoła o charakterze nauczania domowego, ciekawa alternatywa dla systemowego szkolnictwa. Stawiają na kontakt z przyrodą i indywidualny rozwój dzieci.
Powodzenia :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

To prawda niestety sp35 trochę upadła. Kiedyś to była najlepsza szkoła pod słońcem, sama chodziłam tam 10 lat i żadnej patologii, cudowni nauczyciele. Teraz nie dosć, że szkołę pomniejszają i przyjmują więcej uczniów od czasu połączenia szkół z rejonówką, a wszystko przez dziwnego dyrektora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Od września 2018 urząd dyrektora obejmuje nową osoba, szkoła w całe nie jest przepełniona. Odchodzą 4 ostatnie klasy gimnazjum a nowa będzie tylko 1 klasa 0, będą 2 klasy pierwsze z czego 1 klasa to obecna zerówka. A szkole dużo się dzieje, trwa remnot sali gimnastycznej, nauczyciele są w porządku , to że do szkoły chodzą biedniejsze dzieci, a nie tylko dzieci pracujących w pobliskich biurowcach - to nie jest od razu patologia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli szukasz podstawówki to jak już to w Oliwie, bardzo fajna szkoła. Kilku moich znajomych ma tam dzieci i są zadowoleni, bo właśnie dużo się dzieje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

też będę wdzięczna za polecenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja polecam Katolicka Szkole Podstawow im sw. Wojciecha we Wrzeszczu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja polecam SP nr 14 na Kartuskiej. Mała kameralna szkoła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To za kameralna nie oznacza przyjazna. ja po pobycie dziecka zerowce znalazma dziecku bardziej przyjazna szkole
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja polecam Zespół Szkół Sportowych nr 75 na Żabiance
https://zssio.com.pl/
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Kartuska 66 (3 odpowiedzi)

Kartuska 66 powstaje w wygodnej do życia lokalizacji. Do Śródmieścia czy gdańskiego Dworca...

Młyny Gdańskie (23 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje blisko Śródmieścia Gdańska oraz w dobrze skomunikowanej lokalizacji (autobusy...

Scarpa (6 odpowiedzi)

Dwa budynki inwestycji Scarpa powstaną niedaleko zbiegu ulic Kartuskiej, z Zakopiańską i...