Szkoła rodzenia "Maria"

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
koleżanka tam chodzi i jest mega zadowolona. Z tego co mi opowiada to szkoła rodzenia na Zaspie się chowa:) Ma bardzo dużo notatek, kserówek itp.

Maria Sokólska
Gdańsk- Wrzeszcz
ul.Ks.J.Z. Przetockiego 3
e-mail szkolamaria@wp.pl
informacja 559-79-30
GSM 603-316-153

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Szkoła rodzenia "Maria"

Moja szwagierka tez tam chodzila i była bardzo zadowlona i ja tez sie tam zapisuje:):)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Szkoła rodzenia "Maria"

a powiedzcie mi czy jak już się gdzieś człowiek zapisał to może iść do innej SR?
czy oni gdzieś sobie to zapisują i już nie można zmienić?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szkoła rodzenia "Maria"

No jasne że możesz chodzic gdzie chcesz i do ilu szkól rodzenia chcesz. Ja chodziłam do dwóch (na Zaspę i do "Marii"). Na Zaspe - bo chciałam tylko obyć się ze szpitalem i personelem prowadzącym zajęcia, a do "Marii" chodziłam się czegoś dowiedzieć - chociaż częsć informacji które p. Maria mówi trzeba przyjąć z przymrużeniem oka bo były na czasie jakieś 25 lat temu. U "Marii" polecam zajecia fizyczne - dużo dają!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Szkoła rodzenia "Maria"

Ja tam się dowiadywałam ale strasznie drogo. Jakby ktos chciał przejsc cały kurs czyli chyba 20 h to wychodzi ponad 300zł a do tego partner. I jeszcze mi pani powiedziała że ja tak poźno że nie zdąże zrobic itp.A ja na ćwiczenia i tak nie mogę chodzić więc wolę za darmo na zaspie ale nie przy szpitalu. i tam chodze jak chce kiedy chce i pani powiedziała że indywidualnie ze mną przerobi to co potrzebuje. Ale może i u Marii jest bardzo fajnie , nie wiem ale za tą cene to chyba to normalne że powinna być roznica. ;-)

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szkoła rodzenia "Maria"

Ja chodziłam niedawno do p. Marii i serdecznie polecam. Doświadczenie robi swoje, zajęcia teoretyczne sporo mi dały a ćwiczenia także przydały się przy porodzie. P.Maria super babka, a nawet po porodzie służy radą o każdej godzinie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szkoła rodzenia "Maria"

kanka koleżanka mi napisała że koszt jednego zajecia 8zł, nie wiem ile zajęc ma cały kurs ale jak ty piszesz że 20 to nie wychodzi ponad 300 tylko 160zł a to nie jest aż tak dużo.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szkoła rodzenia "Maria"

tylko że kazde spotkanie to 2h bo ćwiczenia i wykłady czyli to razy dwa ;-). I nie wiem ile za męża. Może i to warto nie wiem nie byłam tylko rozmawiałam z tą Panią ;-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szkoła rodzenia "Maria"

żle napisałam wcześniej bo nie 20h tylko 20 spotkan. Tak dowiedziałam ię przez tel. No 160zł to jak na płatne szkoły rodzenia nie byłoby dużo .

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Szkoła rodzenia "Maria"

8 zł za ćwiczenia i 8 zł za teorię dwa razy w tygodniu samemu a dodatkowo raz w tygodniu z mężem teoria i ćwiczenia i za męża też się płaci. Nie chce mi się liczyć ale mało to nie jest. Plus jest taki, że tematy teoretyczne znane są wcześniej i można sobie wybierać na jaki chce się pójść a ćwiczenia też można robić raz w tygodniu a jak ktoś ma ochotę to w domu poćwiczyć. Także koszty można zmniejszyć jak się chce, ja tak robiłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szkoła rodzenia "Maria"

Chodziłam do szkoły rodzenia Maria, generalnie polecam,miła atmosfera, zajęcia z teorii dobrze opracowane. Podpisuję się pod tym, co napisała moja poprzedniczka - dostajesz spis tamatów z teorii i sama możesz zdecydować, na które chodzić, a na które nie. Tak samo z ćwiczeniami - możesz pojść parę razy, a potem ćwiczyć sama w domu. Najciekawsze są zajęcia w soboty z partnerami - uważam, że na nie warto chodzić, bo facet też ma okazję się czegoś nauczyć. Generalnie polecam, do tej pory zaglądam do notatek z tej szkoły rodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szkoła rodzenia "Maria"

bardzo, bardzo polecam,
mam już "duże" dzieci (6 i 5 lat) i jestem podwójną absolwentką szkoły rodzenia p. Marii.
a co najważniejsze po porodzie przyjedzie, poradzi, zawsze można do Niej zadzwonić i dopytać się o coś co umknęło.
a sobotnie zajęcia "oswajają" mężów z rodzinnym porodem :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szkoła rodzenia "Maria"

POLECAM!!! Zajecia fizyczne bardzo duzo daja, na teorii mnostwo przydatnych informacji. I zawsze mozna do Pani Marii zadzwonic. Naprawde ZAWSZE!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szkoła rodzenia

Bardzo polecam SR p. Marii, cudowna kobitka. Chodziłam tam jak byłam w ciąży 4 lata temu. Teraz niestety z braku czasu i z nawału obowiązków nie uczęszczam, ale zawsze mogę liczyć na Panią Marię. Nigdy nie odmówi pomocy a jej rady (nawet te przez telefon) są fantastyczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szkoła rodzenia "Maria"

Ja chodzę obecnie i też mogę polecić. Ćwiczenia 3 razy w tygodniu to z pewnością dobra opcja dla tych, które nie umieją zmobilizować się same w domu (jak ja) - a przy tym po jakimś czasie pewnie się utrwalają i rzeczywiście można nie chodzić, jeśli to problem. Wykłady - mi akurat pasuje podejście p. Marii, bo chcę rodzić z mężem, naturalnie.
Ja jestem zadowolona.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Szkoła rodzenia "Maria"

Pani Maria najlepsza w Gdańsku!! Chodziliśmy do niej 5 lat temu na zajęcia, ale niestety w tym roku już zamknęła działalność :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.

Szukam partnerki do tenisa (4 odpowiedzi)

Do gry we Wrzeszczu.