Kola - opinia (1) bardzo profesjonalnie i zarazem miło prowadzone zajęcia, bardzo indywidualne... Kola Polecam (2) Przeszłam kurs CorelDRAW i Adobe Photoshop jako narzędzia DTP, 11 spotkań,... Katarzyna szkolenia dla szkoły (1) Korzystamy z oferty firmy LABELPOLAND.COM od kilku lat. Trenerzy przygotowują... PZS Reda
Bardzo wysoki poziom nauczania (1) Polecam LABELPOLAND.COM w zakresie szkoleń z przygotowania plików do druku.... Alina Polecam kurs: Corel i Photoshop (1) Szukając szkole graficznych w Trójmieście przypadkiem natrafiłam na ofertę... Anita Photoshop na potrzeby DTP i INternetu (1) Polecam wszystkim!!!! Już dawno nie spotkałam się z tak profesjonalnym... JK Polecam szkolenie Adobe Illustrator (1) Uczestniczyłam w szkoleniu Adobe Illustrator. Jako jedyna osoba na szkoleniu... P Szkolenia Corel i Photoshop (1) Szkolenie przeprowadzone bardzo fachowo i zawsze z myślą o potrzebach... Ela Szkolenia graficzne (1) Miły personel, indywidualne podejście do kursantów, bardzo dobry sprzęt -... J. Godne polecenia (1) Odbyłam 53 godzinne szkolenie z wykwalifikowanym personelem na niezawodnym... Dorota Polecam (1) Odbyłem 30 godz. kurs „CorelDRAW na potrzeby DTP i Internetu".... hubi Masz problem z programem graficznym? Tutaj masz problem z głowy! (1) Oceniam szkołę bardzo dobrze, wręcz celująco. Wykładowcy są bardzo cierpli,... Magdalena Szczurzewska Polecam firmę (1) Profesjonalne szkolenia graficzne. Bardzo przyjazna atmosfera, cierpliwy... Aneta polecam (1) Bardzo dobry prowadzacy - jak ktos zaczyna z photoshopem a nawet juz cos umie... andrzej :) (1) Szkolenie bardzo mi się podobało, polecam wszystkim którzy chcą zdobyć wiedzę... :) Super szkolenie - Polecam (1) Polecam firmę Szkolenia graficzne ,korzystałam ze szkolenia „CorelDRAW... Anna Sukiennik YM - opinia (1) Polecam firmę Szkolenia graficzne ,korzystałem z jej usług dwukrotnie . Miła... YM