Maciej - opinia (1) Chrońcie swoje dzieci! Jest w tej szkole kilku naprawdę świetnych... Maciej Karolina - opinia (1) Szkoła która ma jakieś przyciąganie. Bardzo pozytywny klimat i super ludzie.... Karolina Kacper - opinia (1) Super wykładowcy, którzy z chęcią pomogą w zrozumieniu zawodu. Cieszę się, że... Kacper
Mirek - opinia (1) Jestem naprawdę milo zaskoczony nauką w tym miejscu. Bardzo polecam. Kadra... Mirek Ewa - opinia (1) Dostałam się ma kierunek higienistka stomatologiczna. Kierunek jest bezpłatny... Ewa Jarek - opinia (1) Bardzo dobra szkoła, w miłej atmosferze, w szybkim czasie można przyswoić... Jarek Łukasz - opinia (1) Polecam, najlepsi nauczyciele super zajęcia praktyczne. Bardzo dobrze... Łukasz Terenia J - opinia (1) Zakończyłam właśnie naukę na jednym z kierunków w szkole policealnej. Jestem... Terenia J Krystyna - opinia (1) Zawsze wszystko uda mi się załatwić w sekretariacie, zrobiłam dwa kierunki... Krystyna Katarzyna - opinia (1) Fantastyczne zajęcia z florystyki, świetnie przekazana wiedza przez Panią K i... Katarzyna Bożena - opinia (1) Szkoła jest super. Robię już 2 kurs. Jestem bardzo zadowolona, serdecznie... Bożena Agnes - opinia (1) Podejście prowadzących jak najbardziej na plus. Są to osoby z przeogromną... Agnes Darek - opinia (1) Studiuje się na uczelni, to złego słowa powiedzieć nie mogę. Jestem... Darek W. - opinia (1) Ukończyłem kierunek technik farmaceutyczny rok temu i dopiero teraz mogę... W. Anka - opinia (1) Jestem na kierunku higienistka stomatologiczna i bardzo sobie chwalę zarówno... Anka Kasia - opinia (1) Super szkoła i kadra. Polecam serdecznie. Kasia Kursant - opinia (1) Świetna kadra nauczycieli, dobre przygotowanie do egzaminów. Zajęcia są... Kursant Jadzia - opinia (1) super szkoła Cosinus, duży wybór Kierunków. Jadzia Izabela - opinia (1) Wiedza konkretna, spory wybór kierunków a do tego przyjazna atmosfera. Polecam Izabela Marta - opinia (1) Wykładowcy na prawde wykwalifikowani. Przekazują swoją wiedzę z przyjemnością... Marta