Witam (2) Właśnie ukończyłam 2-letnią naukę i jestem bardzo zadowolona;) atutem jest... Patrycja;) Polecam !! (1) Bardzo przyjazna atfosmera nauczyciele sympatyczni.Bardzo zaangazowani w to... uczen Polecam naprawdę warto !!! (1) Ogólnie przyjazna atmosfera, nauczyciele bardzo życzliwi i chętnie tłumaczą... mimblat
Szkoła na 5+ :))))))))))))) (2) Jestem Absolwentką tej szkoły i szczerze polecam kierunek kosmetyczny :)... Kasia Dobra szkoła (2) Jestem uczennicą drugiego semestru na kierunku technik usług kosmetycznych i... mary Ale jakie zarobki? (1) No właśnie... bardzo napaliłam się na to szkołę, ale czy można zarobić na tym... amonaris Zdecydowanie polecam! (2) Szkoła bardzo dobra, a przy COSINUSIE po prostu boska. Jeżeli tylko się chce... Dex PERSONEL (1) szukam kursu, który pozwoliłby poszerzyć moją wiedzę na temat administracji... M.K. POLECAM (1) A ja polecam tą szkołę. Obecnie jestem na IV semestrze i w tym roku kończę... Aneta Także polecam (1) Ja jestem zadowolony, jestem na kierunku Fototechnik i czuję, że naprawdę... Robs Prawdziwi Profesjonalisci (1) O tej szkole można wyrażać się jedynie w samych superlatywach, profesjonalne... Piotr TA SZKOŁA JUŻ NICZYM NIE ZASKOCZY... (3) Robią te ankiety i robią i nic się nie zmienia. Panie w sekretariacie są... Słuchacz Nie polecam (1) Poziom nauczania niezbyt wysokiej jakości. Podawane informacje na zajęciach... f22mas warto (1) ja tam jestem bardzo zadowolona, skończyłam reklamę i tak sie spodobało, ze... ines Agnieszka - opinia (1) Dla mnie zniechęcający jest brak odpowiedzi na zapytanie przesłane e-mailem.... Agnieszka Agnieszka - opinia (1) Dla mnie zniechęcający jest brak odpowiedzi na zapytanie przesłane e-mailem.... Agnieszka Naprawdę świetna szkoła (1) Polecam wszystkim Żaka, wiele się tu nauczyłam, bez problemu zdałam egzamin... Mariusz Troche sie przejechałem ... (1) Generalnie to szkoła może i fajna , dla papierka i ceny ... ale reszta... srednio zadowolony szkoła jest super (1) Do Studium trafiłam przez przypadek (koleżanka mówiła że idzie na kurs... Sylwia wszędzie powinno tak się traktować ludzi (1) Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Zapis do szkoły to była w moim... Grażyna