Szpital Dzienny dla Zwierząt

Weterynarze

Gdańsk, Władysława Biegańskiego 37

Małgorzata Nowak - opinia (1) Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna. Super podejście lekarzy do... Małgorzata Nowak DoroDorota ts - opinia (1) nie jestem osobą, która lubi pisać negatywne opinie i raczej woli doceniać i... DoroDorota ts Polecam ! (1) Moja 13-letnia suczka jest pacjętką tej przychodni od wielu lat. Przeszła... Ewa S.
goraco polecam(dziekuje za pomoc w imieniu batonika) (1) Moj ukochany przyjaciel "Baton" 16 letni piesek zaczal nagle bardzo mocno... Tomasz nie polecam ! (1) na stronie internetowej zamieszczone są informacje, że zajmują się również... inka Nie polecam! (1) Mimo tego ze Pani dr była przesymaptyczna to niestety nie polecam tego... M. profesjonaliści z ogromnym sercem (1) Gorąco polecam tę właśnie przychodnie, przemiła obsługa która z sercem... Nusia Profesjonalna i przyjazna zwierzakom przychodnia (1) Rewelacyjna przychodnia weterynaryjna, usytuowana w środku dużego osiedla.... CP Bardzo polecam (1) Na pewno moja pieska (suczka) będzie pacjentką tej przychodni. Sama... beata Przyjazna przychodnia (1) Jestem bardzo zadowolona z leczenia w tej niezwykle przyjaznej przychodni.... Maria Godni polecenia! (1) Polecam, polecam , polecam. To im mój pies zawdzięcza zdrowie, a... Gosia Polecam (1) Serdecznie dziękuję całemu zespołowi lekarskiemu za pomoc mojej kochanej... Grzegorz WIELKIE DZIĘKI (1) Tak trzymać!!! Jestem zachwycona podejsciem do pacjenta. Pełen... Bozena Fiderek Rekomenduje w 100% (1) Wreszcie znalazłam swoją Przychodnie! Lekarze weterynarii z prawdziwego... A. Błaszczyk Odradzam (1) Byłam raz i więcej nie pójdę. Odradzam też innym właścicielom kotów.Lekarz... właścicielka kotów