Szpital w Wejherowie - jakie opinie?

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko
Drogie Mamy,
Która z Was rodziła w tym szpitalu? Jakie macie wspomnienia, jakie są tam położne? Nacinają czy raczej "chronią" krocze?

Oraz czy któraś z Was chodziła tam do szkoły rodzenia?

Będę rodzić tam pod koniec sierpnia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szpital w Wejherowie - jakie opinie?

NAJLEPSZY
polecam z całego serca!!
raczej chronia krocze mnie nacieli bo poród był bardzo długi(20h) i ciężki i mój synek ważył 4,525kg:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szpital w Wejherowie - jakie opinie?

a co jak dziecko ułożone jest posladkowo ? miała może któraś taki przypadek... robią wtedy cc czy jedak poród naturalny
bo słyszałam, że tam są strasznie nastawieni na ntauralne porody ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szpital w Wejherowie - jakie opinie?

Ja rodzilam w zeszłym roku w sierpniu, trafiłam na super połozna i bylam bardzo zadowolona. Maiałam osobna sale wiec co do warunkow na ogolnej sali nie moge sie wypowiadac. Jedzenie okropne. Lezałam rowniez w czasie ciazy na patologii, opieka bez zarzutow. Lekarze jedni milsi drudzy mniej ale ja mam same dobre wspomnienia z porodu. Mnie nacieli ale musieli wiec nie protestowalam. Ogolnie POLECAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szpital w Wejherowie - jakie opinie?

Ja baaardzo polecam ten szpital! jak rodzić to tylko tam
Położne super, pokażą jak karmić malucha, co zrobić jak są zastoje itp.
Mnie nacinali (lepsze to niż pękniecie nie w tą stronę ;/)


Sam poród trwał 15minut ;)
jedyny minus - katering
Jedzenie przynosiła mi rodzina.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szpital w Wejherowie - jakie opinie?

ta jedzenie feee
co do karmienia to mi za dużo nie pomogły
porod ok nie nacinaja bez potrzeby i sie zawsze pytaja czy sie chce
polozna przy porodzie ekstra opieka ogolnie tez na patologi bylam kilka godzin i tez w porzadku.
ogolnie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szpital w Wejherowie - jakie opinie?

ja rodzilam we wrzesniu i tez jak najbardziej polecam , co do opieki wg mnie super a polozne sympatyczne i bardzo pom,agaja i wspieraja co do naciecia ja mialam ale mysle ze obyloby sie bez naciecia gdyby nie fakt ze maly wyszedl i sie cofnal a polozne zauwazyly ze ma pepowine wokol szyi wiec zeby chronic malego i zeby jak najszybciej pomoc mu wyjsc naciely ale nic nie czulam a zszyli mnie naprawde super....
co do polozenia posladkowego kolezanka miala i rodzila CC wlasnie w wejherowie i tez zadowolona ja mam same mile wspomnienia :)kolejny porod tylko w wejherowie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szpital w Wejherowie - jakie opinie?

A jak wygląda sprawa znieczulenia? Płatne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szpital w Wejherowie - jakie opinie?

Partner pytał czy mogą mi podać znieczulenie to powiedzieli,że nie. Jak zaproponował gotówke to też nie zgodzili się. Ale mi nie było potrzebne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szpital w Wejherowie - jakie opinie?

Ale nie chcieli Ci dać bo było już za późno czy "bo tak" ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szpital w Wejherowie - jakie opinie?

jak ja rodziłam w 2010r. to nie było znieczulenia (po prostu brak takiej opcji ew mozesz dostac paracetamol), wiec gdyby nie poród rodzinny i obecność męża to raczej bym juz nie żyła - pogoda piękna, okna pootwierane, porodówka na drugim piętrze - nic tylko skakać :P

a tak na poważnie to sam szpital w miare ok,ja nie byłam głodna wiec nie jadłam za specjalnie tam, chociaz wg mnie jedzenie wygladało ładnie, moja porcje zdjadał mąż i nie narzekał, sale czyste, my wzielismy osobny pokoj z łazienką wiec wogóle super warunki, sala porodowa tez z łazienką wiec nie trzeba bylo nigdzie latac, był prysznic, piłka, krzesełko do rodzenia

ale ja niestety trafiłam na niedoświadczony personel i z tego powodu bede do konca zycia żałować ze nie kupiłam cc w swissie, położna twierdziła ze postara sie nie nacinac, ale i tak kroiła i to jeszcze przecieła niechcacy jakąś tętniczke a do zszywania dostałam uczącego się pseudolekarza który nie dość że narobil mi siniaków to jeszcze jakos krzywo pozszywał :( babka która robiła lewatywe-lepiej nie mówić bleeee, nawet wenflon któraś mi tak tragicznie założyła że cały czas go czułam a rękę miała całą siną jeszcze miesiąc po porodzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szpital w Wejherowie - jakie opinie?

ja tez polecam serdecznie druga dzidzie tez bedziemy tam rodzić, jedzenie faktycznie paskudne:(:( znieczulenia ne dostałam, jak mąż o nie spytał połążną to powiedziała że na tym etapie juz nie podają znieczulenia i faktycznie chwilę późżniej urodziłam:) ale ogólnie atmosfera bardzo przyjemna, połżna super, oddział też!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szpital w Wejherowie - jakie opinie?

Po prostu bylo już za poźno.
Watro iść tam szybciej porozmawiać z lekarzem o znieczuleniu i obejrzeć szpital.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szpital w Wejherowie - jakie opinie?

znieczulenia nie ma a przynajmnie w 2010 nie bylo na pewno i ta polozna od szkoły rodzenia mówiła, że w całym trójmiescie w nfz nawet nie da sie kupic bo takie sa odgórne zarzadzenia. Chyba, ze masz cesarke ale to juz inna sprawa. Ja rodziłam ponad20h i miałam mocne bóle krzyżowe i nie wiem co się tak ludzie na to znieczulenie upieraja da się bez niego przezyc.
A propo nacięcia i z szycia to ja mam akurat bardzo dobre wspomnienia bo nie czulam naciecia w ogole a zszyto mnie swietnie bo bardzo szybko sie goilo i ogolnie malo co widac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szpital w Wejherowie - jakie opinie?

ja odziłam w pazdzierniku 2010 przez cc ulozenie posladkowe plodu,i z cc nie bylo problemu porod zaczol sie sam bylam na IP o 6:00 rano i mimo iz wszystkich pobudzilam,i tak bylo milo lezalam na porodowce do 8 :20 potem cc dzidzia jedzie odrazu na tobie do sali,polozne i pielegniarki mile tylko jedna jakas dziwna,ale i tak goraco polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szpital w Wejherowie - jakie opinie?

ja tez mam dobre wspomnienia :)

-połozne - miłe a niektore nawet cudowne!

l-ekarze- ci na ktorych trafilam,jakis mlody i starsza babka -profesjonalni i mili

-sala- oddzielna,caly osprzet

-naciecie mialam -ale nie bylo innej opcji,trzeba bylo mnie wspomoc,dobrze zszyte, samo naciecie poczulam jak oparzenie ale trwalo to 3s doslownie bo potem juz "wyskoczyl"synek

- jedzenie- spoko,mogloby byc lepiej ale coz to nie hilton ;D

-znieczulenie- nie dali mi- niby za pozno,ale musieliby anestezjologa fatygowac i sa za jak najbardziej naturalnym porodem

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szpital w Wejherowie - jakie opinie?

a i nie chodzilam do szkoly rodzenia,ale nie zaluje ;) bo polozne wszystko mowia,wedlug mnie nie ma takiej potrzeby ;)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szpital w Wejherowie - jakie opinie?

a czy któaś z Was miała cc z drugim dzieckiem przy ułożeniu pośladkowym czy wtedy każą rodzic naturalnie?

Pierwsza dzidzia była SN teraz mam pośladki ...jak na razie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szpital w Wejherowie - jakie opinie?

Nie chodziłam do szkoły rodzenia,szpital moim zdaniem super,krocze chronią,mnie nie nacinali ale szybko urodziłam bo w 15minut,opieka super podczas porodu i po również.Drugie dziecko też chcę tam rodzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szpital w Wejherowie - jakie opinie?

ja rodzilam tam w pazdzierniku i polecam z calego serca. dzieki szybkiej decyzji lekarza malutki jest ze mna i nic mu nie jest:) mialam juz prawie pelne rozwarcie, ale tetno malego zaczelo szybko spadac, wiec w ekspresowym tempie zrobili mi cesarke. pozniej opieka po porodzie tez ekstra, polozne pomagaly przy wszystkim, a uwierzcie ze moj maz prawie do wszystkiego potrzebowal pomocy i nigdy nie zobaczyl skrzywionej miny:)

co do jedzenia - to ja jadlam suchary....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szpital w Wejherowie - jakie opinie?

A czy któraś z Was spotkała przy porodzie dr Wajlonisa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szpital w Wejherowie - jakie opinie?

wahałam sie, ale napiszę.....
- ja - wspomnienia dobre. wg mnie nie chronią krocza. znieczulenie to abstrakcja. sale poporodowe ok.
- znajoma - straciła tam dziecko przy porodzie. dziecko było zdrowe, donoszone. z informacji jakie mam - poród za długo trwał, dziecko się udusiło.

- ja - z tego powodu przy ewentualnym drugim porodzie - będę zastanawiać się czy tam rodzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szpital w Wejherowie - jakie opinie?

hmmm moka moj porod tez dlugo trwal.... ostatnia faza ok 1,5h dwoch lekarzy pomoglo mi doslownie urodzic synka. bardzo przykra historia Twojej znajomej... moze to los po prostu ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szpital w Wejherowie - jakie opinie?

ja rodziłam tam w kwietniu zeszłego roku. najpierw 2h byłam na patologii-tam pielęgniarka akurat była średnia.Badał mnie zastępca ordynatora dr K., wszystkim znany, nie za miły, ale ujdzie. na porodówce było super jeśli chodzi o obsługę. położna pomocna, wszystko mi mówiła. byłam nacięta, ale prawie nie czułam, potem zszyli mnie dobrze. na oddziale obsługa ok, jedzenie niedobre, ale mi rodzinka przynosiła... ogólnie jestem zadowolona, drugie dziecko też bym tam urodziła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szpital w Wejherowie - jakie opinie?

ja mialam dr Wajlonisa ale hmmm lekarz przy poodzie jako takim nie byl ...przyjmowal mnie na porodowke o 5 rano potem zajrzal o 7 sprawdzil rozwarcie i byl z 5 minut i potem wszedl jak maly juz wychodzil...popatrzyl postawil pieczatki na ktg i stwierdzil ze nie jest tu potrzebny i poszedl...potem bykl inny lekarz jakis mlody co mnie zszywal.....przez caly czas polozne byly :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szpital w Wejherowie - jakie opinie?

rodziłam tam obie córki. polecam.
pierwszy poród długi (16 godz), bardzo pomogły mi położne.
drugi poród krótki (ok 20 min). świetny młody lekarz.
nacinana byłam przy każdym porodzie, ale drugi raz na bliźnie z pierwszego. świetnie zszyli.
położne i cały personel super.
mam nadzieję że się nie zmieniło.
aha żarcie do bani
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szpital w Wejherowie - jakie opinie?

Do szpitala idziesz na poród , a nie na wyżerkę !
Szpital w Wejherowie ma doskonałą opinię ! Polecam !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szpital w Wejherowie - jakie opinie?

napisałaś co wiedziałaś, ale przecież coś trzeba jeść, tym bardziej po takim wysiłku. A czy szpital ma takie super opinie, to bym się nad tym zastanowiła. ja pomimo tego, że mieszkam w Wejherowie i w sumie nieopodal szpitala nie mam zamiaru tam rodzić, mąż się uparł przy swissmedzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szpital w Wejherowie - jakie opinie?

jechałam swego czasu de wejherowa z gdańska. Na swiss mnie nie było stać, zależało mi na znieczuleniu i zeby mąż był ze mną potem. Teraz nie ma opcji znieczulenia, byla swego czasu afera,że dawali platnie, co jest bezprawne i teraz nie dają wcale niestety. Ja tam rodzilam wlaśnie z takim płatnym. To jedzenie to faktycznie ale w końcu to szpital, ja nie oczekiwałam rarytasów. Toalety na korytarzu malo komfortowe.
Porodówka dobrze wyposażona, położne różne, generalnie byłam potem w jedynce to za wiele nie miałam z nimi do czynienia, mąż ze mną był, praktycznie do nas nie zaglądały,lekarze bardzo mili.

Generalnie u mnie był zlot lekarzy przy porodzie bo ciężki przypadek, nie wiem ile ich tam przyszło wypychali mi dziecko i mialam próżnociąg ale odczucia mialam pozytywne wtedy,mimo ze czułam się koszmarnie i długo dochodziłam do siebie.

Ewa24 drugie rodzilam w swissie bardziej bo mi to wejherowo za daleko, rodzice prawie przy szpitalu mieszkają, starszego mozna było po drodze podrzucić, no i wtedy już zzo nie było możliwe, jeszcze panowala świnska grypa i nie było porodów rodzinnych w większosci szpitali i tez mąż odłożył kaskę i powiedział ze bez dyskusji;) on raczej odebrał ten pierwszy poród troszkę traumatycznie ;) prawie,że zemdlał;) przy drugim obyło się bez sensacji na szczęście

różnica jest ale dziecko mimo wszystko urodziło się zdrowe jak nie miałam porównania to byłam zadowolona więc generalnie wejherowo jest ok.

Ale gdybym miała hipotetycznie rodzić 3 sztukę to pewnie poszłabym na kliniczną(znieczulenie dają;))) bo swiss super ale drogo jednak, a rodzić bez bólu(no cos tam boli ale mało) to jednak standard powinien być.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szpital w Wejherowie - jakie opinie?

ja rodziłam w Wejherowie w sierpniu 2011
w skrócie:
3 dni na patologi ciąży- opieka ok, jedzenie paskudne, toalety lekka masakra pełno wody na podłodze, jeżeli ktoś sporo zmienił gabaryty podczas ciąży za bardzo nie ma szans na prysznic-kabina dość mała,

sam porod- opieka położnej ok, sala do porodu rodzinnego fajna, jednak lekarz bardzo długo czekał żeby wykonac cesarke gdyby nie usilne przekonywanie położnej i mojego męża bym się męczyła jak sam stwierdził do skutku, także po 12 godz miałam cięcie z powodu braku postępu porodu, co ciekawe ten sam lekarz podczas obchodu stwierdził, że nie miałam szans urodzić naturalnie ale trzeba było spróbować.
po cięciu od razu miałam dziecko przy sobie na sali, w pokoju byłam jeszcze z jedna dziewczyną. już po porodzie w ogóle się mną nie zajęli. w pierwszej dobie tylko raz zajrzała położna żeby zaprowadzić mnie pod prysznic i na tym koniec. nikt mi nie pokazywał jak przykładać dziecko do piersi, gdyby mały był cięższy to bym nawet nie miała siły go podnieść przewinąć nakarmić itp. ale to nikogo nie obchodziło. na pytanie jak poprawnie przykładać do piersi usłyszałam, że niech mi ta pani z która jestem w sali pokaże bo jest to juz jej drugie dziecko. juz na 2 dobę wypisali mnie do domu. jedyny plus tego oddziału to normalne ładne czyste prysznice i papier w kibelku;)

także oddz patologi ciąży i porodówkę oceniam pozytywnie, jednak po porodzie opiekę mają fatalną, dobrze że tak szybko wypisują do domu;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szpital w Wejherowie - jakie opinie?

Szkoda, że trafiłaś na taką nieciekawą obsługę medyczną.
Ja rodziłam 2 lata temu i miło wspominam (oczywiście prócz jedzenia, którego było za mało...)

Do piersi dziecko mi dostawili (mimo że ponad rok wcześniej rodziłam pierwsze dziecko). Jak córeczka mi za długo płakała, poprosiłam aby się nią zajeli, więc położne zabrały mi ją do swojej dyżurki o oddały po 15 minutach, uśpione i zadowolone.

Miałam problem z pokarmem, to mi córe dokarmili (na moją prośbę)
a mnie samej przynieśli laktator, abym ściągnęła pokarm i podała później dziecku.

Sale schludne, czyste. łazienek nie pamietam, ale to chyba tak samo jak w każdym szpitalu.

Napiszcie coś nowego, bo ja nadal nie wiem gdzie mam rodzić a pozostało mi ponad 20 dni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wiczlino - Ogród - opinie i oceny (102 odpowiedzi)

Osiedle Hossy to idealne miejsce dla rodzin pragnących zamieszkać w otoczeniu terenów zieleni, a...