Sztuczne lodowisko w Gdyni

Lodowiska

Gdynia, Kazimierza Górskiego

AgaKW - opinia (1) Od lat korzystamy, lubię to lodowisko. Jakość tafli ok, odświeżana co... AgaKW Asdf - opinia (1) Wróciłam po kilku latach jako bardziej doświadczona w jeździe osoba i jestem... Asdf Łyżwy z wypożyczalni to dramat! (1) Łyżwy z wypożyczalni tak tępe, że nie da się ustać na lodzie. Jeśli ktoś... Ola
jest LOD ale brak warunkow (1) kolejki długie, brak lawek w szatni, lyzwy w wypozyczalni dramatyczne, no i... Dollores obsługa paskudna (1) Panowie z obsługi sa Chamscy. Osoby które próbują się nauczyć jeździć się... obiera oburzona JEST TO PARODIA NA LODOWISKO (1) Niestety, prawda jest taka, że miasto Gdynia nie dysponuje lodowiskiem z... november rain Ludzie co wy piszecie? (1) Nie rozumiem zażaleń na obsługę! Panowie są naprawdę w porządku, "krzyczą"... Extreme Czy ktoś to kontroluje? (1) Panowie z obsługi sprawiają wrażenie, jakby pracowali tam za karę. Chamstwo i... Asia hokeistka - opinia (1) Panowie z obsługi są bardzo niemili i nie adekwatnie upominają osoby niby... hokeistka polecam (1) w centrum miasta, ogromne lodowisko dostępne dla wszystkich z bardzo... mania Super miejsce,godne polecenia!!! (1) Byłam kilka razy na tym lodowisku i muszę przyznać, że panuje tam bardzo miła... Pigwa94 Dramat! (1) Tylko ze swoim sprzętem!!! Łyżwy w wypożyczalni dramatyczne!!! W ogóle nie... Klaudia fatalna obsługa (1) Jeżdżę na te lodowisko co tydzień i jest bardzo fajnie ale najgorsze co jest... kazik555 Średnio (1) Nie przepadam za tym lodowiskiem - obsługa jest niemiła i potrafi się chamsko... Kasia Ogólna ocena. (2) Obsługa ? Gorszej nigdy nie widziałam ! Osoba, która wydaje łyżwy jest... Łyżwiarka POLECAM!!! :D (1) Na lodowisku już trzeci rok bywam co tydzień, i to czasem na kilka... Stała klientka Jaj nie urywa (1) Obsługa jest ok, choć szału nie ma, ponieważ czasem zdarzały się niemiłe... Piotrek czas trwania ślizgawki (1) Obsługa lodowiska powinna chyba bardziej zwracać uwagę na czas rozpoczęcia i... Mariusz Lodowisko (1) lodowisko w Gdyni wcale nie jest takie złe , osobiście jestem bardzo... Melanie Tina - opinia (1) Lodowisko nigdy nie było w zbyt dobrym stanie, ale też ze względu na cenę... Tina