Pani Ewelina jest prawdziwym specjalistą w swojej profesji... (1) Trafiliśmy do Pani Eweliny na warsztaty grupowe. Pani Ewelina jest bardzo... Wiktor Genialna pracownia logopedyczna, rewelacyjna Pani Ewelina! (1) Mogę tylko i wyłącznie polecić Sztukę Mówienia, a zwłaszcza zajęcia z panią... Konrad Polecam na 100% (1) Pierwszy raz spotkalam osobe, ktora pomaga bezinteresownie, oddajac swoj czas... Mama Amelki
mama Jasia :) (1) Trafiłam do gabinetu Pani Ewelinki, gdyż mój synek miał krótkie węzidełko i... Barbara Zosia - opinia (1) Pani Ewelina jest osobą bardzo miłą, ciepłą, radosną i pełną energii, która... Zosia Warsztaty z emisji głosu (1) Polecam panią Ewelinę. To bardzo profesjonalna, pełna pasji, zrozumienia i... Tomasz sztuka mówienia (1) Pani Ewelina Mendala-Kwoczek jest osobą pomysłową, kreatywną, bardzo... Krystyna Sztuka mówienia- POLECAM!!! (1) Miałam okazję uczestniczyć w zajęciach diagnozujących u Pani Justyny w SZTUCE... Mama Olka Sztuka mówienia (1) Cieszę, że na swojej drodze spotkałam Panią Ewelinę. Zajęcia logopedyczne... Anna Pawelec Profesjonalne warsztaty BLW (1) Po niezbyt profesjonalnych konferencjach pełnych informacji "po łebkach"... Agnieszka Serdecznie polecam panią Ewelinę (1) Trafiliśmy z 4-letnim synkiem do gabinetu pani Eweliny z zaburzeniami... Iwona Serdecznie POLECAM !!! (1) Paną Ewelinę poleciła mi osoba pracująca z dziećmi na codzień. Uznała ze... Ewelina ( mama 2,7 latki ) Serdecznie polecam Panią Ewelinę! (1) Była to nasza pierwsza wizyta u logopedy z córeczką (2,5 l.). Byliśmy pod... Monika Polecam (1) Pani Ewelina profesjonalnie podchodzi do pacjenta, zawsze jest przygotowana... Małgorzata Całus Rotacyzm (1) Do Pani Eweliny trafiłem z rotacyzmem z racji mojego wieku nie było to łatwe... PK warsztaty BLW (1) Słyszałaś, czytałaś o BLW, masz wątpliwości czy to właściwa droga dla Twojego... Dominika Bara Warsztaty (1) Byłam 13.12 na warsztatach BLW. Bardzo mi się podobało. Pani Prowadząca... dominika_ Warsztaty BLW - POLECAM! (1) Bardzo się cieszę, że mogłam uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez... Aleksandra Polecam! (1) Brałam udział w bezpłatnych warsztatach na temat karmienia niemowląt metodą... Marta