PIOTR - ocena (1) Super. Polecam. PIOTR Ola - ocena (1) Cudne zajęcia! Córka chodzi z przyjemnością na pianino już cały rok, chce się... Ola Patrycja - ocena (1) Najlepsza szkoła muzyczna w Gdańsku! W końcu miejsce, gdzie jako dorosła... Patrycja
Maria - ocena (1) Zajęcia angielskiego z Panią Kasią to mistrzostwo świata! Gdyby wszyscy... Maria Marzena - ocena (1) Moje dziecko KOCHA zajęcia angielskiego z Panią Agnieszką! A wcześniej nawet... Marzena Ada - ocena (1) moja córka od wielu lat uczęszcza na zajęcia do Pani Asi i jest zachwycona! Ada Karolina - ocena (1) Jesteśmy już 4 rok w tej szkole i miłość do gry na pianinie mojego dziecka... Karolina Tomasz - ocena (1) Polecam! W końcu moje dziecko znalazło pasje i z radością przychodzi na... Tomasz Martyna - ocena (1) Najlepsze muzyczne zajęcia w Gdańsku! Martyna Krystyna Mark - ocena (1) Cudowne miejsce dla dzieci. Moje dzieci sa przeszczesliwe, ze moga... Krystyna Mark Krysia - ocena (1) Zajęcia z p.Agnieszką w grupie dla dorosłych na bardzo wysokim poziomie. Miło... Krysia Anna - ocena (1) Wspaniały i szeroki wybór zajęć zarówno dla dzieci, jak i dorosłych! ️... Anna Agnieszka - ocena (1) Polecam! Świetnie zorganizowane zajęcia, półkolonie i urodzinki ( wiem, bo we... Agnieszka Martyna - ocena (1) Fantastyczne zajęcia i warsztaty! Polecam każdemu! Moje dziecko chodzi już 5... Martyna Martyna - ocena (1) Fantastyczne zajęcia i warsztaty! Polecam każdemu! Moje dziecko chodzi już 5... Martyna