Szukam koleżanki

Hej. Mam 25 lat jestem mamą 2 dzieci i cierpię na brak znajomych. Mam kochanego męża który chętnie zostaje z dziećmi A ja bez problemu mogę sobie gdzieś wyjść tylko problem że nie mam z kim :-( Chętnie poznam dziewczynę, może też mamę z którą będzie można pogadać, wyjść na drinka, do kina :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam koleżanki

Hej a skąd jesteś ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam koleżanki

Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam koleżanki

Hej mam ten sam problem, chętnie bym z kimś wyszła póki mogę bo w styczniu i ja zostanę mama ale brak mi znajomych. Problem w tym że ja w Gdyni mieszkam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dajcie jakieś namiary na siebie. Mam dwoje dzieci, mieszkam tuż za Gdynią, ale jestem mobilna, mogę dojechać do Gdyni, Sopotu. Mam dwoje dzieci, wolny czas, a nie mam z kim wyskoczyć na zakupy, kawę, drinka, cokolwiek ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możesz się ze mną skontaktować na maila bajbaksara@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Napisz do mnie maila niusia94_1994@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, ja mam jedno dziecko i też nie mam zbyt wielu znajomych. Mieszkam za Gdańskiem, ale dla mnie to mnie problem, mam auto, wszędzie mogę podjechać :) Zostawiam e-maila: ateragram@onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny, może zgadamy się razem i gdzieś wyjdziemy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetny pomysł :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej dziewczyny,

ja mam 30 lat, mieszkam w Gdańsku i jestem mamą dwójki chłopaków. Chętnie poznałabym jakąś mamę na spacer, kawę, plotki itd :)
mój mail: evcia.p@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kobietki, Mamy, co sądzicie o sobocie, np. 10:00? Miejsce do ustalenia? Na spotkanie można wyjść bez brzdąca, jak i z cała gromadą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sobotę rano ja niestety odpadam ;-(
Chyba, że wieczorny drink bez dzieciaków? ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Autorko, z jakiej dzielnicy jesteś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

.O.N.A z Nowego Portu A Ty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć:)
mam u mnie podobny problem pisz śmiało takajasandra@gmai.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć Sandra, fajnie, że jesteś. Ile masz lat? Jesteś mamą? Jeśli tak, to ilu pociech? Skąd jesteś? Gdańsk, Gdynia, Spot, inne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć .O.N.A Miło mi, mam 32 lata jestem z gdańska i jestem mamą 6 latki. A ty ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć Sandro. Jeśli jeszcze tu zaglądasz. Jestem młodsza od Ciebie, "trochę". Mieszkam w "Trójmieście".

Moje Drogie, nie wiem, czy którejś z Was udało się nawiązać bliższą relację. Widzę, że każda z Was szuka kontaktu z drugą osobą, a może spróbujecie przez grupę na Facebooku - Wspólne Wypady Trójmiasto? Czasem łatwiej jest się zebrać w sobie, odważyć, wyjść, kiedy widzi się chociaż zdjęcie drugiej osoby. Na pewno grupa pozwala na selekcję osób, które tam są.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam równiez taki sam problem. Jestem z Gdańska.
W razie kontaktu to zostawiam maila paula.96-96@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam koleżanki

Koleżanka chętnie pomoże Ci inaczej spojrzeć na męża i wkrótce przestanie być.taki kochany. Koleżanki bardzo lubią "pocieszać" w nieszczęściu :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam koleżanki

Zauważyliście, .O.N.A się o wszystko pyta a sama o sobie nic nie pisze ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Anonimie, sądzisz, że czegoś więcej o mnie, dowiesz się od innych?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A Ty myślisz że jesteś warta aż takiego mojego zainteresowania. Nie przeceniaj siebie, trochę pokory!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A jednak .O.N.A wzbudza ciekawość i dla niej tu większość zagląda. Nie, nie jestem nią, jestem obserwatorem incognito i lubię jej sposób prowadzenia rozmowy, spokojny wywazony rzeczowy.. Nawet to ze nic o sobie nie pisze mnie nie zniecheca. Nie widzę potrzeby by ją deprymowac. Jej dociekliwosc jest bardzo intrygująca. Lubie Cie .O.N.A :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

"A jednak .O.N.A wzbudza ciekawość i dla niej tu większość zagląda. Nie, nie jestem nią, jestem obserwatorem incognito i lubię jej sposób prowadzenia rozmowy, spokojny wywazony rzeczowy.. Nawet to ze nic o sobie nie pisze mnie nie zniecheca. Nie widzę potrzeby by ją deprymowac. Jej dociekliwosc jest bardzo intrygująca. Lubie Cie .O.N.A :)" - Anonimie, dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"A Ty myślisz że jesteś warta aż takiego mojego zainteresowania. Nie przeceniaj siebie, trochę pokory! " - Anonimie, czy jestem warta Twojego zainteresowania...aż takiego. Hmmm. Nie mogę się ustosunkować. Nie znam Cię.

Czy ja się wywyższam ponad innych? Chwalę się? Skąd potrzeba wykrzyczenia "trochę pokory!"?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, a ja właśnie jestem w ciąży.26lat. Mam dużo czasu wolnego i chętnie się z kimś spotkam, pospaceruję. anetkamakowiecka@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Moja kobieta nie ma ochoty na seks (49 odpowiedzi)

Szlag mnie juz trafia ! Doradzcie cos... Jestesmy z Moja Kobieta 9 lat razem. Jestesmy fajna...

ona-feromony (36 odpowiedzi)

feromony jakie i czy dzialaja...

80-te urodziny babci (19 odpowiedzi)

Jaki prezent na 80-te urodziny dla babci? Czekoladki, kwiatki........... proszę o podpowiedzi.