Szukam platformy medycznej

Szukam platformy do zapisywania wizyt pacjentów oraz rozliczeń. Jeśli znasz jakąś sprawdzoną i łatwą w obsłudze, będę wdzięczny jeśli zechcesz się ze mną podzielić. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam platformy medycznej

Polecam Klinika24. Używałam przez kilka miesięcy w prywatnym gabinecie i szczerze polecam. Nie marnuję czasu na żmudne wypisywanie dokumentów i jestem bardziej EKO. Mam również szybki przegląd zaplanowanych wizyt moich pacjentów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam platformy medycznej

Szukam platformy medycznej - Technologie - Forum Gdańsk, Gdynia, Sopot. (trojmiasto.pl)
Słyszałem pozytywne opinie na temat platformy Klinika24. Postanowiłem zakupić tą platformę do swojego gabinetu, aby usprawnić moją codzienną pracę. Sugerowałem się opiniami i nie żałuję, bo to naprawdę był dobry wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W jakim budżecie ? Jest np. medyc.pl który można testować przez miesiąc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pierwszy miesiąc jest z 1 zł, także można na spokojnie przetestować :) osobiście w swoim gabinecie korzystam od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony, zachęcam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

pozycjonowanie (61 odpowiedzi)

Dzień dobry. Posiadam własny sklep internetowy, w którym sprzedaje własnoręcznie robioną...

Jak reklamowac firmę (20 odpowiedzi)

Witajcie , w czerwcu tego roku ( Covid -19) otworzyłam własne studio projektowania wnętrz .Jestem...

Oprogramowanie do rejesteracji pacjentów w przychodni (13 odpowiedzi)

Szukam oprogramowania do prywatnego punktu medycznego, z przeznaczeniem do zarządzania...