Szukam przyjaciela/przyjaciółki ;)

Hej, Jestem w Gdańsku od niedawna, więc dopiero tworzę bazę znajomych :) mam 20 lat i szukam kogoś z kim będę mogła pójść na kawę, spacer, pogadać, wyżalić się, pośmiać, płeć bez znaczenia :) Mój adres mailowy to: magda6903@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam przyjaciela/przyjaciółki ;)

Przy takich ofertach wypada dać zdjęcie bo potem się okazuje, że np. masz wąsy albo ważysz więcej niż facet zainteresowany ofertą. Zdjęcie, życiorys i list motywacyjny w którym argumentujesz dlaczego akurat to ty masz być tą do której adresat ogłoszenia napisze.

Baj de łej, to nawet śmieszne, że kobiety na forach wystawiają siebie jak na pchlim targu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Szukam przyjaciela/przyjaciółki ;)

Smutne, jak ktoś poprawia sobie samopoczucie deprecjonując innych.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Szukam przyjaciela/przyjaciółki ;)

Masz rację Rut tyle że do jej przekazania używasz zbyt trudnych słów. Koleś zwyczajnie nie skuma o co ci chodzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Szukam przyjaciela/przyjaciółki ;)

śmiejcie się, napisałem do niej. Okazało się, że nie 20 lat a 34, że nie od niedawna w Gdańsku tylko odsiadywała 5 letni wyrok na przeróbce i nie Madzia tylko ANDRZEJ!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Szukam przyjaciela/przyjaciółki ;)

@Cross
Nie chodzi mi o pouczanie go, tylko o wyrażenie swoich uczuć słowami, jakimi dysponuję.
Ja też nie kumam jego radości, nie wiem, o co mu chodzi, chociaż słowa niby znam. Każdy ma jakieś ograniczenia w rozumieniu innych ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam przyjaciela/przyjaciółki ;)

Ja z miła checia,;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam przyjaciela/przyjaciółki ;)

ja równiez z checia pogadam;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam przyjaciela/przyjaciółki ;)

ja też z miłą chęcią ale powiem Ci jedno nie szukaj przyjaciół na siłę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szukam przyjaciela/przyjaciółki ;)

Spróbujcie poszukać gdzie indziej , w internecie istnieje sporo portali które w swojej bazie danych dużo fajnych ludzi ja wam polecam portal http://www.e-randki.com . Skorzysrajcie może traficie tam na odpowiednią osobę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Czy kobieta (40+),samotna matka może jeszcze znaleźć przyjaciela,partnera? (203 odpowiedzi)

Zastanawaim się czy to jeszcze mozliwe,aby kobieta po czterdziestce,będąca samotną matką mogłaby...

Żona dla Męża (3 odpowiedzi)

Męża itd., już mam. Poznam i zaprzyjaźnię się (może na resztę życia) z Mężczyzną w wieku 46 lat....

Szukam znajomych (3 odpowiedzi)

Hej. Nazywam się Beata mam34 lata. Szukam znajomych w podobnym wieku z którymi mogę umówić się na...