Szycie sukni ślubnej

Temat dostępny też na forum: Wesele
Witam, czy jest ktoś, kto mógłby polecić dobrą krawcową/salon krawiecki, gdzie uszyją mi suknię ślubną, wzorując się na zdjęciu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szycie sukni ślubnej

Jak szuka Pani dobrego salonu to polecam Laura Romano, Gdynia Chwarzno- pięknie szyją. Ja tez przyszlam z wlasnym projektem i wyszlo jeszcze piekniej niz sie spodziewalam. Panie doradzaja i słuchają w dodatku sa przesympatyczne.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dziękuję za polecenie :) Czy "własny projekt" mogę rozumieć jako kilka zdjęć wymarzonej sukni? Ile mniej więcej trwa cały proces (do odbioru sukni)? I jakie są koszta uszycia sukni ślubnej w tym salonie? Z góry dziękuję za odpowiedź :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, ja pokazalam pare zdjęć które modele najbardziej mnie interesowały i potem dobieralysmy wspólnie koronki, dlugosci, dodatki itp. Zdecydowalam sie na wypożyczenie i nową sukienkę taką jak chciałam i uszytą na miarę mialam za 70% ceny, cena kupna z tego co pamiętam to ok 2900
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wielkie dzięki za odpowiedź :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Szycie sukni ślubnej

www laneti .pl tel 503646611
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Szycie sukni ślubnej

Bellis suknie ślubne Wrzeszcz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Ewelina, oby jak najdalej od Marry Me w Gdańsku. Panie może i uprzejme ale maja ogromne opóźnienia. Suknie wydawane na dzień przed, pierwsze przymiarki na tydzień przed. Sama swoja suknie musiałam wyczekać (4h) dzień przed ślubem. Finalnie otrzymałam ją o 22:30 a Panie w sklepie poprawki robiły na klej. Marne wykończenie. Właścicielka salonu będąc w tym czasie w salonie, gdy poprosiliśmy o rabat za to wszystko udawała, że ona nie ma kontaktu teraz z właścicielem. Wstydziła się przyznać, że to jej salon! Nie polecam, zaoszczędzisz mnóstwo stresu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...