Jedna z najlepszych! (1) Skończyłam kierunek asystentka stomatologiczna i jestem bardzo zadowolona!... magda Masakra (2) Jestem uczennicą tej szkoły na kierunku technik farmacji . W szkole panuje... Ada Egzaminy Poprawkowe (2) Bardzo sobie chwalę to studium i prawie wszystkich wykładowców. Właśnie... Fakty mówią za siebie
Słaba szkoła odradzam (8) Byłem w tej na masażu. W tej szkole za wszystko dodatkowo trzeba bulić:... Michu Teb (2) Ja sie zastanawiam czy nie zapisac się do szkoły policealnej technik... Paweł Technikum farmacji jest dobrym wyborem. (1) Ja mogę zgodzić się z Tomkiem, który pisał pozytywie na temat TF. Szkoła... Monika Technik farmacji - POLECAM!!!! (2) Skończyłem technikum farmaceutyczne i mogę z całą odpowiedzialnością polecić... tomek TO dobra szkoła medyczna! (1) Jestem uczennicą na kierunku higienistka stomatologiczna, a rok wcześniej... Małgorzata Teb studium zdrowia i urody (1) Jestem po tej szkole i nie jestem zadowolona. Jestem po wizażu i stylizacji... mulatka Jak to się dzieje,że anulowano komentarze (2) Tak z ciekawości zajrzalam na stronę wyników tej szkoły.To bardzo... Badi