Absolwent - opinia (1) W trybie stacjonarnym polecam ale nie polecam szkolenia online oraz zajęć na... Absolwent Olek - opinia (1) Super poziom nauczania, nigdy nie uczyłem się w lepszej szkole. Serdecznie... Olek wiktoria97 - opinia (1) szkoła godna polecenia. Faktycznie nauczyciele są wymagający ale nie żałuję... wiktoria97
Martyna - opinia (1) Jestem zadowolona ze szkoły porównując ją z inną szkołą policealną. Ładna,... Martyna Taka tam - opinia (2) Poziom nauczania taki sobie. Najpierw uczą na programie a później teoria.... Taka tam T - opinia (2) Bardzo dobra szkoła. Zamierzam kontynuować naukę na następnym innym kierunku. T Pan X - opinia (2) Nie polecam tej szkoły nikomu. Bałagan, żenada, niekompetentna kadra.... Pan X Polecam szkołę (1) Maja fajne kierunki związane z kosmetyką, Brałam też udział w kursie na... Dla osób chcących zdobyć papierek, nie wiedzę (1) Przestrzegam wszystkie osoby, które chciałyby się czegoś nauczyć. Zajęcia... niezadowolona grunt to wystawić sobie samemu opinię (1) cutyję "Nie polecam szkoły, pomimo uczęszczania na zajęcia zostałam... absolwent Karolina (1) Ukończyłam kierunek asystentki stomatologicznej i szczerze polecam szkołę!... Karolina Asystentka stomatolgoiczna (1) Ukończyłam kierunek asystentki stomatologicznej i szczerze polecam szkołę.... Oliwia Technik farmaceutyczny (1) Skończyłam technika farmaceutycznego w Gdańsku i jestem bardzo zadowolona.... Daria Absolwent poleca (1) Stosunek ceny do poziomu nauczania jak najbardziej rewelacyjny. Kadra... matias Polecam (1) Bardzo podoba mi się ta szkoła. Panie w sekretariacie bardzo miłe Panie,... Monika Technik Masażysta (1) Wybrałem sztukę masażu, gdyż uważam iż każda szanująca się osoba powinna ją... Jakub Zwykłe zdzieranie kasy. (2) Jestem na kierunku technik dentystyczny. Ze strony nauczycieli (głównych)... Akryl SPoko szkola warto (1) Skonczylem technika informatyka , jestem zadowolony , polecam tą szkole,... Gruby Asystentka Stomatologiczna (1) Czuję satysfakcję z wybranego przeze Mnie kierunku. Poziom nauczania na... Słuchacz Technik denstyczny (1) Chodzę na kierunek technik dentystyczny i zdecydowanie mogę polecić każdemu... Ania