Magda - opinia (1) Pełen profesjonalizm, pomimo dużej ilości pracy usługa została szybko... Magda Tomasz - opinia (1) Pełen profesjonalizm. Pan Adam nie tylko wykonuje naprawę ale także doradzi... Tomasz Jacek - opinia (1) Polecam, sprawnie, profesionalnie, terminowość. Praca wykonana zgodnie z umową. Jacek
Kasia - opinia (1) Pan Adam to profesjonalny fachowiec. Zrobi terminowo. Doradzi. Jest konkretny... Kasia Tomasz - opinia (1) Bardzo dobrze oceniam współpracę z Panem Adamem. Podjął się trudnego... Tomasz Patrycja - opinia (1) Szczerze polecam. Korzystałam z usługi naprawy dwukrotnie i za każdym razem... Patrycja Szymob - opinia (1) Sprawnie, profesjonalnie i konkretnie. Polecam! Szymob Ewa z Wrzeszcza - opinia (1) Pan z TG techniki grzewczej dokonał przeglądu mojego starego pieca CO. Pan... Ewa z Wrzeszcza Justyna - opinia (1) Bardzo miły i konkretny i dokładny Pan , bardzo polecam. Fachowiec w 100 % Justyna Jakub - opinia (1) Zdecydowanie polecam! Pośród wszystkich osób z którymi miałem do czynienia w... Jakub Szymon - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Adama. Bardzo fachowa ekspertyza,... Szymon Aga z Wrzeszcza - opinia (1) Pan Adam, mimo swojego młodego wieku, jest wspaniałym fachowcem. Jasno i... Aga z Wrzeszcza Jul - opinia (1) Wszystko pięknie. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Cena dość wysoka, ale jak... Jul Alicja - opinia (1) Pan Adam okazał się miły i kompetentny. Wie, co robi. W razie potrzeby będę... Alicja Dagna - opinia (1) Serdecznie polecam. Szybko i fachowo. Dagna Michal - opinia (1) Wszystko zgodnie z umową bardzo zadowolony z usługi abyśmy mieli więcej... Michal Dominik - opinia (1) Szybko i profesjonalnie, młody człowiek z dużym pojęciem. Polecam Dominik Tomasz - opinia (1) Skorzystam z przeglądu pieca gazowego. Skorzystam Jeszcze raz z usług. Tomasz Andrzej Marczyński - opinia (1) Usługa wykonana zgodnie. Spełnione oczekiwanie prawidłowej naprawy piecyka... Andrzej Marczyński Jakub - opinia (1) Rzeczowo i w przystępnej cenie Jakub