Malwina - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy TGZ. Do tej pory zrealizowaliśmy... Malwina Dominik - opinia (1) Wrażenia są bardzo dobre, chłopaki pomimo napiętych terminów, dali radę!!!... Dominik Polecam !!! (1) Pełen profesjonalizm. Montaż monitoringu wykonany w sposób perfekcyjny,... Wspólnota mieszkaniowa
Polecam !!! (1) Już kolejny raz korzystałam z usług firmy - i jak zwykle się nie zawiodłam.... Magda Godni polecenia (1) Firma godna polecenia. Dobra jakość usług, kompetentni pracownicy. Od kilku... Kierownik gospodarczy II LO Sopo Tak jak trzeba (1) Szybko, skutecznie, fachowo. Adam Montaż alarmu (1) Serdecznie polecam tę firmę. Pan Tomasz fachowo doradził w wyborze sprzętu.... Maciej Polecam (1) Korzystałam ostatnio z usług tej firmy. Robota została wykonana dobrze,... Zadowolona Klient (1) Jestem zadowolony z usług firmy, Panowie fachowo doradzili, wysłuchali i... Filip Instalacja monitoringu - POLECAM! (1) Profesjonalizm na każdym etapie realizacji, terminowe i rzetelne wykonanie... Marcin Solidność i profesjonalizm. Polecam! (1) Firma szybko, czysto i dokładnie zainstalowała system alarmowy oraz... Marek Solidna firma - polecam (1) Bardzo polecam firmę. Profesjonalne podejście do klienta, bardzo dobry... Hubet Monitoring (1) Polecamy firmę. Szybko, sprawnie i dobrze wykonany prosty monitoring na... Morze Stegna Jestem zadowolony. Polecam. (1) Miałem uszkodzony system alarmowy. Firma ochroniarska kasowała mnie za... Zadowolony z obsługi Montaż alarmu (1) Super serwis polecam czysto sxybko solidnie Ja Profesjonalizm (1) Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi przez firmę. Polecam Monika Instalacja systemu alarmowego (1) Alarm zainstalowany szybko, czysto i dokładnie. Panowie znają się na rzeczy i... Marek