TOP Pralnia

Pralnie

Gdańsk, Jabłoniowa 20

Iwona - opinia (1) Przemiłe kobietki, zawsze uśmiechnięte i konkretne, w pracy można na nie... Iwona Agnieszka - opinia (1) Przemiła obsługa,zawsze Panie są pomocne jeśli potrzebuję wyprać coś... Agnieszka Dobra pralnia w dobrej cenie (1) Korzytam z usług tej pralni od 3 miesięcy . Warto zauważyć że trzeba trochę... Paweł
Profesjonalnie. (1) Korzystam z usług tej pralni od momentu jej otwarcia. Wczesniej przez kilka... klientka Omijać szerokim łukiem! (1) Rozczarował mnie poziom serwisu i obsługi pralni. Oddałem kilka koszul do... Marcin Winiarski Tanio , Dobrze wykonane ale troszkę trzeba poczekać (1) Dałam koszulę do prania z prasowaniem i byłam miło zaskoczona. Jakoś z... IWONA zniszczona koszula, brudny dywan (1) męczę sie z pralnią od 18 grudnia, reklamuję obecnie porwaną koszulę- przez 3... Dorota Czas oczekiwania niestety jest zdecydowanie za długi (1) Czas oczekiwania niestety jest zdecydowanie za długi, Panie niestety są dosyć... Lola SUPER Pralnia Jestem bardzo zadowolona z usług (1) SUPER Pralnia Kasia Młode pary uważajcie! Nie zostawiajcie im sukien ślubnych! (1) Pralnia "Top Pralnia" przyjęła naszą garderobę 14.08.2015 i zobowiązała się... Pan Młody Drogo i długie terminy (3) Uwazam ze pralnia jest droga i terminy zbyt długie. Poza tym na stronie... R Dobra pralnia z super cenami za usługi (2) Ta pralnia przypadła mi do gustu. Miła obsługa i jakość usługi .Co ciekawe... krówka 1977 nigdy więcej (2) Koszula przed praniem w tej pralni była w lepszym stanie niż ją odebrałam.... zawiedziona super ceny i jakośc wykonania (1) super ceny i jakośc wykonania Nikodem