TOTALNY NIE WYPAL

BARDZO PRZYKRY p.K.ALE O TYM WIEDZA WTAJEMNICZENI.TOTALNA BEZNADZIEJA.same dobre hahaha opinie nooooooooooooo dziwne
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: TOTALNY NIE WYPAL

a mógłbyś coś więcej napisać? Mój brat chce się zapisać na kurs i rozważamy tą szkołę. Dlatego cenna będzie Twoja uwaga. Znaczna część wypowiedzi jest pozytywna, dlatego chciałabym wiedzieć dlaczego Tobie się nie podobało?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: TOTALNY NIE WYPAL

Pewnie jakaś ściema konkurencji. Nie wydaje mi się, by firma działająca tyle lat na rynku okazała się totalną beznadzieją.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: TOTALNY NIE WYPAL

Uważam,że to napewno konkurencja lub jakiś niemyślący człowiek!Opinie są rewelacyjne,a jedna nie hahaha .Zapisałam sie ,wlasnie zaczynam jazdy i juz nie moge sie doczekac nastepnej.Pozdrawiam cala ekipę Jankara:):)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: TOTALNY NIE WYPAL

zapisałam sie na jazdy doszkalające przed egzaminem i skierowali mnie do pana Karola. Chamski, prymitywny, opryskliwy gość skutecznie zniechęcił mnie do jakiejkolwiek jazdy i egzaminu, mimo, że w mieście, w którym uczyłam sie jeździć prowadziłam bardzo dobrze. Stanowczo odradzam! jeśli chcecie jeździć z profesjonalistą- zmieńcie ośrodek szkolenia, i nie męczcie się z idiotami! dla mnie godzinna jazda z nim to największe piekło- jeśli ktoś z nim jeździł wie o czym mówię. Dlatego NIE, NIE I JESZCZE RAZ NIE
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: TOTALNY NIE WYPAL

Internet ma to do siebie, że można pisać wszystko.Ale pewne granice powinny być.Jak już obrażasz mnie, wyzywając od idiotów to dlaczego piszesz o całym ośrodku, w którym uczy siedmioro instruktorów.Ciekawe,kto cię skierował i kiedy skoro ja od dłuższego czasu specjalizuję się w tej firmie tylko szkoleniem motocyklistów a dodatkami zajmuje się Sylwia, Mariusz, Sławek itd.Notabene bardzo dobrzy instruktorzy, o czym wiedzą wszyscy.Nie chce mi się dalej komentować takich chamskich wpisów. Karol Kreft.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3