NAjemca - opinia (1) Polecam zespół zarządzania nieruchomościami. Dbają o finanse obiektu. Ich... NAjemca Jagoda - opinia (1) Rzetelna i godna polecenia firma Jagoda A i M - opinia (2) O deweloperze dowiedzieliśmy się od znajomego, który kupił mieszkanie w I... A i M
Najemca - opinia (2) TPS to fachowcy, którzy naprawdę rozumieją ten rynek oraz problemy związane z... Najemca Agnieszka - opinia (2) Polecam z czystym sumieniem! Wszystko - od projektu po budowę i wydanie... Agnieszka Pani M. - opinia (2) Wynajmowałam apartament w Sopocie. Dobry kontakt i oferta zgodna z tym, co... Pani M. Klient - opinia (1) W styczniu odebrałem mieszkanie na Chyloni. Teraz wykańczam mieszkanie pod... Klient Marcin - opinia (2) Profesjonalna firma. Doskonale rozwiązuje skomplikowane problemy Marcin Patryk - opinia (1) Najgorszy deweloper jakiego można spotkać. Nie naprawia zgłoszonych usterek,... Patryk Najemca z Gdańska (2) Jest to któraś z kolei nieruchomości do której przeniosłem firmę - ale ta... gal anonim