TRAGEDIA- nie polecam

korzystając z groupon miałam wymieniane plomby z ciemnych na białe, 1 z nich dobrze zrobiona(jak narazie się trzyma). Z druga jednak miałam wiele problemów, do tej pory!! Gdy po raz 1 miałam wymienioną plombę ząb bolał mnie około miesiąc czasu, za drugim razem doktor wyszlifował mi zęba twierdząc, że pewnie to przez to iż. Jednak nadal bolało , za trzecim razem gdy u niego byłam jeszcze raz mi doszlifował i powiedział że jak bedzie jeszcze bolało to mam przyjść i zęba otworzy i zobaczy czemu boli.. oczywiście bolało nadal.. po 3 tygodniach powtórnie poszłam do doktora, wymienil mi plombe jeszcze raz twierdząc że niewie czemu bolał, bo żadnego pęcherzyka powietrza nie było, powiedział, ze teraz powinno być dobrze.. Oczywiście nie jest!!! boli mnie przy gryzieniu.. Przed wymianą plomby przez tego doktora ząb nigdy wcześniej mnie nie bolał... Poza tym ostatnia wizyta byla strasznie bolesna, chyba doktor chciał sie zemścić na mnie za to że tyle razy byłam u niego z tym zębem.. Tragedia, moja noga juz nigdy tam nie stanie!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: TRAGEDIA- nie polecam

Też tak miałam kiedyś. Jedna lekarka nawet powiedziała mi, ze mam stan zapalny i musi usunąć mi zęba. Odmówiłam. Zażyczyłam sobie wszystkie zdjęcia i poszłam do innego lekarza. Inna stomatolog powiedziała mi, że czuję taki dyskomfort zn. ból podczas gryzienia dlatego, że w zębie jest za dużo wypełnienia i to powoduje ucisk. Powiedziała, że za jakiś czas minie ból, bo podczas gryzienia ten zab jakoś dostosuje się. No i przestał boleć. Minęło wiele lat, zęba wciaż mam i i nic nie boli. Chyba z miesiąc odczuwałam ból podczas gryzienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0