dr Stankius - polecam! (1) Do dr W. Stankius trafiłam przez przypadek. Od pierwszej wizyty widać, że... eMGie Szczerze polecam ! (1) Jestem klientem dr Stankiusa, u którego zdecydowałem się wykonać zabiegi z... Mateusz Stomatolog profesjonalny z tradycja i bardzo fachowym personelem (2) Witam serdecznym uśmiechem:) dodam mało skromnie własnym ;) z czego jestem... Joasia
Pochwała (1) Jestem klientką dr. Stankiusa od ponad 30 lat. Obsługa profesjonalna.... Jasnina bardzo dobry protetyk (1) Doktora Stankiusa znam z fotela od przeszło 20-tu lat. Jest wybitnym... P Dr.W.Stankius VIS-DENT (1) Zrobiłam protezy szkieletowe u dr.W.Stankius,z których jestem bardzo... E.Wit TRAGEDIA- nie polecam (2) korzystając z groupon miałam wymieniane plomby z ciemnych na białe, 1 z nich... ON Szczerze polecam (1) Dr Stankius to protetyczny cudotwórca! Uratował mnie. Bardzo profesjonalnie... Basia Nigdy więcej! (4) Podobnie jak wielu przede mną, trafiłam do gabinetu przez Groupon. Pani... Egeszegedre krystian - opinia (3) Polecam Dr. Klukowską, przemiła osoba z wielką dokladnością uzupełniała mi... krystian dr krajewska (2) czy ktoś wie może gdzie teraz przyjmuje dr Krajewska ? avonka3 Zadowolona pacjentka (1) Skorzystałam w Groupona w tym gabinecie. Minimalny poślizg czasowy-akademicki... zadowolona pacjentka odradzam !!! (2) Witam, byłem tam na piaskowaniu i oczyszczaniu. Mimo, że nigdy nie miałem... piasko dr Witold Stankius protetyk (2) Jestem bardzo zadowolony z zabiegów stomatologicznych jak i z zakresu... Bogdan Zależy jaki lekarz! p. Gutowska to potwór! (3) Po przeczytaniu opinii na 3mieście postanowiłam umówić się do polecanej p.... MUKUH Polecam !!! (1) Polecam gorąco,zaczęłam leczenie z Gruponem.Dr Klukowska... Ewa kwiatkowska Wyjątkowa jakość usług (2) Aby kozystac z tego gabinetu przyjezdzam specjalnie z zagranicy. Gabinet... Agnieszka Dr Stankius - protetyk (1) Proteza dolna na 6 implantach implantach: Super fachowiec. Super robota. Zbigniew Godecki Polecam!!! (1) Jestem pacjentką dr Stankiusa od wielu już lat. Zdecydowanie nie zgadzam się... Joanna Po co to? (2) Sprzedają kupony Grupona a potem przez 7 wizyt o niczym innym nie słyszałem... zico