za 60 zł dwie plomby i siekacze wypiaskowane (1) Jak w tytule, skorzystałem z grouponu, co prawda 40 minut mieli obsuwy,... Wojtek S. Wbrew większości opinii bardzo pozytywnie (1) Podobnie jak część osób tutaj zakupiłem kupon Groupona - trafiłem do dr.... Larry Polecam (1) Witam, skorzystałam z promocji na gruponie w tym gabinecie. Początkowo nie... Kasia
Oby jak najwięcej takich lekarzy! (1) Moj komentarz dotyczy P.dr Gutowskiej,której pacjentami bylem ja jak i moja... Tomek Błędne informacje (1) Miałam wykupiony kupon na jednym z portali. Gdy zadzwoniłam zapytać o cennik... anonim TRAGEDIA, TRAGEDIA, TRAGEDIA!!!!! (6) Kupon Groupon - umówiłam się na scaling, piaskowanie i fluoryzację. Cały... m Wszystko super :) (1) Ja również skorzystałam z Groupona i jestem naprawdę zadowolona.... Zu :) Bardzo dobry dentysta! (1) Z usług dentystycznych Pani dr M. Gutowskiej od wielu lat korzystam ja oraz... Wierny pacjent bbb - opinia (1) Bardzo pozytywnie.Także skorzystałam z grouponu i wszystko ok bbb Polecam, super! (1) Najpierw przeraziłem się, gdy przeczytałem zamieszczone opinie. Ale skoro już... TG M. - opinia (1) ja też kupiłam grupon i jestem bardzo zadowolona z jakości usług i podejscia... M. Ortodoncja - dowiedz się więcej (1) Nie raz zdarzyło ci się na mieście, w domu, czy w pracy... Ortodonta MASAKRA JAK NA PRYWATNEGO DENTYSTE (1) KUPON GRUPON. Juz od początku wiedziałem ze bedzie jakas lipa. Jak dla mnie... gib GROUPON (1) Skorzystałam dziś z usług Vis Dentu w ramach Groupona i jestem b. zadowolona.... Ewa Protetyka - dr Witold Stankius (1) Jestem bardzo zadowolony z efektów zabiegów stomatologicznych, a w... Jerzy z Gdańska Alfred - opinia (1) Składam serdeczne podziękowania za wszystkie prace stomatologiczne z zakresu... Alfred grupowe zakupy- wybielanie (2) Zakupiłam także razem z chłopakiem za pośrednictwem grupowych zakupów usługę... Malwina Wybielanie i usuwanie kamienia. (2) Witam wszystkich , skorzystałem z usługi wybielania w gabinecie Vis dent w... NIEZADOWOLONY Groupon jeszcze raz (1) Byłam u bardzo miłej Pani Doktor Gutowskiej - konkretna, wydaje się być... Katarzyna Znowu Groupon (1) Tak jak w 1 komentarzu. Piaskowanie i skalling - dramat - zabieg 10 minut,... Jędrzej