Wybielanie i usuwanie kamienia.

Witam wszystkich , skorzystałem z usługi wybielania w gabinecie Vis dent w Gdańsku, nie jestem zadowolony z uzyskanego wyniku wybielania, oraz zabezpieczenia tkanek miękkich przed poparzeniem. Przy tak wysokich cenach jak usuwanie kamienia (200zł) i wybielanie (1050zł) to niedopuszczalne. Zacznę od tego że na zabieg czekałem 30 min dłużej niż planowo, przy czym doktorzy i asystentki popijali kawę w recepcji. Kiedy już dostałem się na fotel wszystko wydawało się być OK. Dentyskta tłumaczyła zasadę wybielania itp. Było by całkiem dobrze, gdyby nie fakt że na mój zabieg przeznaczone było ok 40 min, z czego ponad połowę przesiedziałem na twardej kanapie w poczekalni, a z tego powodu pani doktor miała duzo mniej czasu i musiała się spieszyć, przy usuwaniu kamienia nazębnego zostały poranione błony śluzowe, język itd. Następnie gdy zostałem "zainstalowany" w osłaniacz warg nie mogłem nic mówić i to jest wielka wada, ponieważ powinna być klawiatura, na której mógłbym przekazać dentyście swoje uwagi, pytania, których nie mogę wymówić... podczas zabiegu. Wszędzie w internecie widziałem, że zabieg wykonuje się metodą 3x po 15min, u mnie naświetlanie trwało tylko jeden raz 15 min. Po czym Pani stwierdziła, że jest ok i zdjęła zabezpieczenia... koniec zabiegu... Kiedy już mogłem mówić, zapytałem czemu nie 3 razy, ułsyszałem jako odpowiedź pytanie: -a kto to tak powiedział ... ? W sieci znalazłem oficjalne instrukcje dla dentystów którzy posługują się lampą beyond, wynika z nich jasno 3x po 15min. Do uwag dodam jeszcze,że ta lampa "beyond" wyglądała jakby miała 20 lat...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wybielanie i usuwanie kamienia.

No to ja się odpisuje pod tą wypowiedzią, byłem i skorzystałem również z zabiegu wybielania, z tego co wyczytałem na różnych forach to zabieg ten sie powtarza razy w ciągu około godziny, tak jak wcześniej ja również miałem tylko jeden raz 20 minut. Teraz się meczę z biała dieta, nie jem nic kolorowego od tygodnia a moje zęby stały się jakby takie same jak poprzednio. Nie wiem czy to sie nie utrwaliło, za krótko naświetlane ?? Generalnie mam mieszane uczucia, szczerze to ja juz raczej tam nie wrócę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0