T R A G E D I A ! ! ! (1) WYDAJE MI SIĘ ,ZE PROMOWANIE SWOICH USŁUG SŁUŻY PRZYCIĄGANIU KLIENTA A NIE... ANNA Fuszerka - kupon grupon skaling + piaskowanie (1) Wykonuję regularnie te zabiegi z powodu aparatu ortodontycznego i mogę... Hose o zgrozo! (1) (...) Poza tym co to za zwyczaj pytać klienta - czy jeszcze Pani... Karolina
Vist Dent UL.AL.ZWYCIĘSTWA 43 GDAŃSK (1) Ja byłam zadowolona z dzisiejszej wizyty -może dla tego że niezbyt dużo miała... BEATA zdecydowanie odradzam - skaling + wybielanie (1) Kupiłam kupon zniżkowy na jednym z portali, do Centrum Stomatologicznego... Ewa Drogo i kiepska jakość usług (1) Postanowiłem sprawdzić jakość ich usług, kupiłem więc kupon zniżkowy na... Szymon Polecam !!! (1) Zdecydowanie polecam ! Wczesniej robilam sobie mostek w innym gabinecie.... Joanna Drogo - nie polecam (1) Drogo, zostań stałym klientem a i tak jak przysługuje Ci zniżka i tak jej nie... Orin Polecam (1) Mila atmosfera już od samego wejścia, a nawet jeszcze przez telefon. Leczę... Anka frida - opinia (1) Byłam bardzo zadowolona zpoziomu leczenia i profesjonalizmu personelu moje... frida polecam (1) jak ktos ceni sobie rzetelnie wykonana prace to bardzo polecam gabinet... Pola Nie polecam (1) Po dwukrotnej wizycie mam dość.Nie wiem jak można przyjmować pacjentów w... Sabina K. godne polecenia (1) z wizyt u stomatologa korzystałam pół roku.jestem zadowolona z leczenia oraz... iwona Niezbyt... (1) Niestety byłem w tym polecanym gabinecie tylko raz i już nie zajżę. W... Maciek Na 3+ (1) Przede wszystkim bardzo drogo,za kazdy najmniejszy szczegol trzeba placici... Ela