Kupiłam kupon zniżkowy na jednym z portali, do Centrum Stomatologicznego umówiłam się na wizytę skalingu i piaskowania zębów. Pani Dentystka stwierdziła że nie będzie dużo "roboty" gdyż moje zęby są w bardzo dobrym stanie (leczę regularnie zęby u innego stomatologa). Do samego zabiegu nie mam większych zastrzeżeń, zabieg trwał niespełna 30 minut.. pani dentystka się więc nie "narobiła".
O zgrozo.. uległam pokusie umówienia się na zabieg wybielania Bio White przy użyciu lampy Bio White Accelerator. Przed decyzją o zabiegu, trochę czytałam i oglądałam informacje nt. technicznych aspektów samego wybielania tą metodą. Uznałam, że wykonanie wybielania u "specjalisty" będzie bezpieczne, a efekt zadowalający. Zabieg był wykonywany przez dr Gutowską! Podczas zabiegu dentystka nie zabezpieczyła mi warg i dziąseł preparatem ochronnym ani też gazą, przez co poparzeniu uległy moje wargi, do tej pory (2 dzień po wybielaniu) mam spuchnięte i pokaleczone usta. Efekt wybielania niezadowalający! Uważam, że zabieg został wykonany nieprofesjonalnie, a żaden fachowy stomatolog nie powinien narażać pacjenta na tego typu efekty uboczne. Zdecydowanie nie polecam i ostrzegam innych!