Do tej pory była to moja ulubiona pizzeria w Trójmieście. Przepyszne ciasto, mnóstwo składników i całkiem fajne promocje. Dostałam smsa z treścią, że mój nr został wylosowany do -55% zniżki na pizzę na hasło październik, oczywiście było napisane, że w telepizzy Sopot oraz był podany ich aktualny nr. Zadzwoniłam, a obsługa odpowiada na to, że nie prowadzili takich promocji i że to pewnie z telepizzy na Zaspie, gdzie zadzwoniłam i poinformowali mnie, że nie zajmują się rejonem Sopotu. Zatem oddzwoniłam do Sopotu z powrotem, obsługa upierała się dalej przy swoim, że to niemożliwe. BRAK KOMPETENCJI, gdybym była do końca wredna, mogłabym sprawdzić nr, z którego został wysłany dany sms, bo w ten sposób OSZUKUJĄ I WPROWADZAJĄ KLIENTA W BŁĄD. Zamówiłam jednak średnią pizzę w promocji 2 za 1. Zapłaciłam normalnie: 37zł. Nie jest to mało. PIZZA BYŁA OKROPNA! Ciasto jak ,,podeszwa od buta", nie dało się rady tego przerzuć. Z powodu głodu jedną pizzę zjedliśmy, a druga wylądowała w śmietniku. PORAŻKA. Albo został zmieniony kucharz, albo obsługa zrobiła to specjalnie. Dostaliśmy ulotki, że w piątki każda pizza -50% o czym OBSŁUGA NIE WSPOMNIAŁA, a to był piątek :) STRACILIŚCIE STAŁEGO KLIENTA!