Zefir - opinia (1) O bo sługa... Rozumiem,bo świata. Ale czas oczekiwania miała się z tym co się... Zefir Kasia - opinia (1) po prostu woooow,czas realizacji 22 minuty!! świeżo,pysznie,i mega szybko;D Kasia Klaudiusz - opinia (1) Po raz kolejny super! Dziękuję !! Klaudiusz
Patrycja - opinia (1) Moja ulubiona pizza w Sopocie :) Patrycja Coraz gorzej! Podupada pizzeria w zastraszającym tempie! (1) Jestem stałym klientem, co tej pory nie miałem zastrzeżeń. Jednak ostanio... Tomek DRAMAT!!! (2) Kolejne zamówienie dostarczone z olbrzymim opóźnieniem. Pizza zimna,... Staly klient Tragedia (1) Sugerowałabym wymianę personelu albo co najmniej kierownika zmiany. Nie dość,... Agawa Yerin - opinia (1) Zamówiłam pizze przez internet czas realizacji trwał 2 godziny, po 4... Yerin Niezadowolona - opinia (1) przy zamawianiu pizzy prosiliśmy o terminal do płacenia kartą. Po jakimś... Niezadowolona Śmiech na sali (1) Ludzie wywalcie tych kierownikow z tych pelepizz skoro to jest a'la... mb NIE NIE NIE (1) Zamowilam w tym lokalu pizze jeden raz i na pewno nigdy tego nie powtorze.... paulina TRAGEDIA (1) Do tej pory była to moja ulubiona pizzeria w Trójmieście. Przepyszne ciasto,... Magdalena Fatality (1) Jako, że w środku nigdy nie byłem, to wystawiam 3 za klimat i wystrój.... Jul Idioci (1) ceny pizzy z kosmosu za jedną pizze mam dwie z pieca palonego drewnem (o... Barti Obsluga skandal jakos niska (2) Witam moja opinia bedzie negatywna ,zaczne od wejscia ,zawsze trzeba czekac... Fenix gastronomix Brak dodatków, brak smaku (1) pizza za 25 zł, praktycznie bez dodatków (3 plastry salami na dużej pizzy)... klientka BEZNADZIEJA (2) Witam nasza opinia jest negatywna a powodem tego jest coś co jest nazwane... Stasiu i Megi POLECAM (1) zamowienie przyjete przez miła Pania ktora wytlumaczyla nam wszystkie... Piotr i Ala Nie polecam (1) Obsługa:Pan z obsługi lizak w buzi,ręce w kieszeni-luz w pracy to... wiciuok Nie polecam! (1) Postanowilismy ponownie zamowic pizze z Telepizzy - po kilku latach... Para z Oliwy