TRANSCOM WW Co myślicie o pracy w tej firmie???????

Co myslicie o pracy w Transcomie WW??Chodzi mi o prace jako telefoniczny konsultant klienta. Pracował tam ktoś? Jakie macie doświadczenia?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bylam na rozmowie o prace w Transcomie (Back Office Play), ale te wpisy tutaj mnie strasznie zniechecaja.

Do wtorku mam sie zdecydowac i sama nie wiem...
praca do 23:00, soboty i niedziele, a taka marna stawka (8zl), poinformowali ze jak sa zlecenia to mozna dluzej pracowac, nawet clay etat, a jak nie ma moga dawac wolne i wyjdzie nawet niecale 3/4 etatu.
Z jednej strony potrzebuje prace jakakolwie, ale z drugiej... jesli mam sie tak poswiecac i siedziec do 23 (dojazd 2 autobusami - powrot do domu ok 1 w nocy, a mieszkam w takiej okolicy ze strach wieczorem wyjsc z domu) za np 700 zl miesiecznie, to chyba wole ulotki roznosic!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: TRANSCOM WW Co myślicie o pracy w tej firmie???????

Bo na pełny już ich nie stać ?? Bez jaj, 'świetna' firma ;D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: TRANSCOM WW Co myślicie o pracy w tej firmie???????

No jak mozna tam czasem 5000 tyś zarobić, to chyba nie jest tak zle ;d a najniższa krajowa jest za 6 godzin pracy, wiec niepełny etat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: TRANSCOM WW Co myślicie o pracy w tej firmie???????

A co z etyką zawodową dot. telemarketera ? Nie wiedzą tam co to za słowo ??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: TRANSCOM WW Co myślicie o pracy w tej firmie???????

Jest to praca typowo prowizyjna, najniższa krajowa na umowie o pracę (sprzedając produkty bankowe musisz mieć umowę o pracę, taki wymóg prawny, gdyż wiąże się to z prawem bankowym, tajemnicą bankową i pewnie szkoleniem w placówce bankowej) reszta ile wypracujesz, bardzo ciężka praca psychicznie i nieprzewidywalne zarobki, raz możesz dostać tylko podstawę, innym razem dodatkowo 5000zł, nie ma żadnej reguły, jednego dnia każdy będzie na nie, innego dnia wszyscy na tak, raczej nastaw się tylko na podstawę. Będziesz też pracowała wśród bangsterów manipulatorów po praniu mózgu, którzy będą próbować również między sobą sprzedawać produkty bankowe z powodu ostrego uszkodzenia mózgu przez pracę prowizyjną.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: TRANSCOM WW Co myślicie o pracy w tej firmie???????

Może ktoś napisać, jakie są zarobki na stanowisku, specjalisty ds sprzedaży kart kredytowych? Ile netto na ręke? Dzięki za szybkie info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: TRANSCOM WW Co myślicie o pracy w tej firmie???????

Na rozmowie mówili mi, że to polega na wyszukiwaniu w sieci info o dłużnikach z bazy i wprowadzaniu ich do systemu...?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: TRANSCOM WW Co myślicie o pracy w tej firmie???????

Praca przyjemna, nic nie robisz, tylko rozmawiasz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: TRANSCOM WW Co myślicie o pracy w tej firmie???????

A orientujecie się może jakie są warunki na stanowisku "Młodszego Specjalisty ds weryfikowania danych"we Wrocławiu? Bo na razie wiem jedynie, że zarobki są żałosne... A jak wygląda atmosfera i warunku takiej pracy?
Z góry dzięki za opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: TRANSCOM WW Co myślicie o pracy w tej firmie???????

a ja myślę że ten komentarz należy do osoby dla której kieszeni ważna jest dobra opinia o Transcomie :)

PS. to chyba nie przypadek że ciągle tam kogoś szukają.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: TRANSCOM WW Co myślicie o pracy w tej firmie???????

jak masz w d*pie ta prace można dorobić kilka setek jako źródło utrzymania nie polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: TRANSCOM WW Co myślicie o pracy w tej firmie???????

Pracowałam kilka miesięcy. Nie jest źle jak na pracę "na słuchawce". Wspominam to dobrze, chyba też dlatego, że wiedziałam, że to praca tymczasowa, bardziej dorywcze zajęcie w okresie studiów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: TRANSCOM WW Co myślicie o pracy w tej firmie???????

A jeżeli ktoś za długo tam pracuje to czuje się sfrustrowany i najczęściej wspomina "stare, dobre" czasy i ciągle narzeka.... jak się po studiach kilka lat pracuje jako konsultant bez awansu to nie dziwie się, że z każdym miesiącem ambicja spada, a rogoryczenie rośnie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: TRANSCOM WW Co myślicie o pracy w tej firmie???????

To prawda. Z relacji mego kolegi jasno wynikało, ,że to praca tymczasowa, na 'przetrzymanie' okresu studiów dziennych (studenci zaoczni są bardziej ambitni). Nikt (lub prawie nikt) tam długo nie wytrzymuje ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: TRANSCOM WW Co myślicie o pracy w tej firmie???????

Praca jest dobra, ale tylko dla osób które nie biorą wszystkiego do siebie (chodzi głównie o obraźliwe teksty klientów) i jako praca tymczasowa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: TRANSCOM WW Co myślicie o pracy w tej firmie???????

Wafel, na bank nie poleca. Sam prace chce zmienić. Ta praca powoduje szybsze siwienie. A to wszystko co piszą w ofercie o prace było aktualne w 2012 roku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: TRANSCOM WW Co myślicie o pracy w tej firmie???????

Nie wiem kurka,skad mam wiedziec,skoro na studiach 2 dni wytrzymalem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: TRANSCOM WW Co myślicie o pracy w tej firmie???????

Ektoplazma - wytłumacz jak dla studentów dziennych i w dodatku młodych (tych z I i II roku), skoro na niektórych kierunkach np. UG zajęcia odbywają się od 08-18.15 lub nawet do 20.30 z okienkami do max. 30 min. na obiad ?? Jeśli ktoś ma takie godziny to pozostają mu do wyboru tylko nocki lub weekendy i święta...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: TRANSCOM WW Co myślicie o pracy w tej firmie???????

To czemu z tych 1000 osób, miesięcznie odchodzi koło 150. A Transcom szkoli koło 200 następnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: TRANSCOM WW Co myślicie o pracy w tej firmie???????

Wafel,
to więc polecasz, czy aczkolwiek generalnie nie do końca, czy może nie polecasz, generalnie aczkolwiek nie do końca ? :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Praca za granicą, czy są sprawdzone oferty? (37 odpowiedzi)

Od paru dni szukam pracy za granicą. Ofert jest pełno ale jak szukam opinii o konkretnym...

ADRO OPINIE (40 odpowiedzi)

Mąż wyjechał na dwa tygodnie i tylko na tyle się zgodził a okazało się że nie wiadomo kiedy...

poszukiwania pracy..na jakich stronach jej szukacie? (63 odpowiedzi)

na początek prośba do Admina. o nie kasowanie mojego wpisu,, Pisze tu bo na forum praca mało...