Ola - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z usług internetowych firmy Tygrys.net. Obsługa... Ola Rumia - opinia (1) Super obsługa! Sprawna realizacja i koszty przystępne! Rumia Kasia - opinia (1) Wszystko sprawnie, profesjonalnie i bezawaryjnie! Serwis techniczny oraz... Kasia
NAJLEPSZY NET i TV W RUMI! (4) Mam od nich tv i neta od roku. 100mbit w górę i dół, prawie 100 kanałów tv w... dj_jerry86 Polecam Tygrys.net (4) super prędkość, rewelacyjni i profesjonalni serwisanci, mozliwośc zawieszenia... Zosia najlepszy dla graczy (2) niezmiennie , codziennie cieszę się że mieszkam w zasięgu światłowodów "... onanizer telewizja kablowa - super! (1) Od tygodnia mam telewizję kablową z Tygrysa i gorąco polecam - jakość obrazu... Maga Zasuwa! (1) Podłączyli mnie chłopaki w zeszłym tygodniu (Osiedle Królewskie) i zasuwa :D... tomi1980 FIRMA GODNA POLECENIA !!!!! (1) Jestem zadowolona z Tygrysa ponieważ oferta jest bardzo atrakcyjna , ale... Agnieszka rewelacja... (1) Jestem bardzo,ale to bardzo zadowolony z internetu Tygrysa.Super... pomorzanin71 Najlepsza firma w trójmieście? - kto pisze takie bzdury? (2) Dziś rozmawiałem z Panią, która obsługuje infolinię... Jestem zaskoczony... i... Nie-klient szybkie tygryski ;-) (1) 59zl za 25Mbit/s mówi samo za siebie, zresztą wystarczy zobaczyć wyniki firmy... Johny22 Partner w biznesie (1) Najlepsza firma w Trójmieście. Szybkie pewna transmisja i natychmistowa reakcja Stary klient powalająca super prędkość...... (1) W ostatnim czasie zacząłem wytrzeszczać oczy jak zobaczyłem z jaką prędkością... pomorzanin71 klient - opinia (1) Szybkość wcale nie jest taka jaka o jakiej zapewnię firma "TYGRYS.NET" Mam... klient super sieć.... (1) I o takiego dostawce internetowego mi chodziło.Super prędkość,czasami ,a... pomorzanin71 oki (1) poprostu tygrysy!!!!!!!!!!!! x