Ta szkoła to masakra

Temat dostępny też na forum: Szkoła Podstawowa nr 19
Bezpieczeństwo... Bezpieczeństwo w tej szkole jest takie 2/10. Około połowa uczniów to po prostu "patologia". Nie chodzi mi o palenie papierosów ale o samo zachowanie. Na przerwach strach iść do WC, bo wyglądają tragicznie a poza tym na prawie każdej przerwie w każdej toalecie jest jakaś grupka uczniów, która pali papierosy i jak wejdziesz to ogólnie masz przechlapane. Jest zakaz używania telefonów, który podobno ma łączyć uczniów, a tak naprawdę powoduje, że patologia się powiększa. Jeżeli chodzi o wygląd to wygląda to w ten sposób... Ściany poniszczone, trochę się klejące. Podłogi ujdą w tłumie, ale mogliby przynajmniej zadbać o to, aby się nie kleiły. Nie ma nigdzie na korytarzach ławek, więc każą nam siadać na ziemi. Ja wiem, że praca sprzątaczki jest trudna, ale w porządnym umyciu podłogi chyba nie ma nic ciężkiego. Jeżeli chodzi o dyrekcję... W dyrekcji są tylko 3, no może 4 osoby z którymi idzie normalnie pogadać. Reszta przeważnie jest dla uczniów niemiła. Szkoda, że Pan Zaremba nie jest już dyrektorem. Chodząc tam czuję się jakbym jakbym chodził do więzienia, nie do szkoły. Jeżeli o nauczycieli chodzi to jest sporo miłych, normalnych ale jest też trochę wrednych. Jest jedna nauczycielka, która kiedyś walnęła mnie książką w głowę, bo coś źle przepisałem. Siedziałem cicho na lekcji - jak zawsze. Byłem świadkiem jak mówiła do jakiś uczniów, że są głupi bo źle napisali sprawdzian, ale to było rok temu. Nauczycielka zawsze przeciąga lekcje o 3-5 minut po dzwonku. Pamiętam jak 2 lata temu przytrzymała nas (mnie i klasę) tak, że mieliśmy tylko 2 minuty przerwy. Super. Inna kwestia. Ogrzewanie. W zimne dni często jest tak, że kaloryfery są po prostu prawie zimne. W szkole jest zimniej niż na dworze, natomiast w trochę cieplejsze dni kaloryfery są ciepłe tak, jak powinny być w zimne dni. W całej szkole jest zimno, a kiedy wchodzisz na część, gdzie jest stołówka, biblioteka itd., czy na dyrekcyjną część, jest po prostu gorąco. Gdybym mógł, to chętnie już dawno załatwiłbym, żeby rodzice mnie przepisali gdzie indziej ale w okolicy niestety nie ma nic lepszego. Kończąc - nie polecam tej szkoły. Tragedia!
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zgadzam się bezpieczeństwo dzieci na niskim poziomie.Moje dziecka też mówi , że jest dużo agresywnych uczniów.
Jedyny plus tej szkoły to dobre obiady.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Konserwacja podwozia (34 odpowiedzi)

Witam, Czy może mi ktoś poleci w Gdańsku miejsce, gdzie mógłbym zakonserwować podwozie w...