Zuzia - opinia (1) Uwielbiam chodzić do tej szkoły. Jak dla mnie nauczanie powinno być na trochę... Zuzia Ta szkoła to masakra (2) Bezpieczeństwo... Bezpieczeństwo w tej szkole jest takie 2/10. Około połowa... Uczeń nie polecam (3) ta szkoła to porażka nie polecam rodzic
Ta szkoła to porażka (1) Ogólnie jeśli chodzi o organizację szkoły to leży totalnie. Zajęcia bardzo... Absolwentka Chodzę do szkoły z przyjemnością (1) Plusy: > Świetny dyrektor, pan Zaremba, który jest zaangażowany w życie... Uczeń Fajna szkoła (1) Szkoła jest fajna, ponieważ jest wysoki poziom nauczania i nie wiem o co... Arbuz :) Wspaniale położona i wyposażona (1) Wspaniale położona i wyposażona, Uwielbiam tę lokalizację i boisko! Joanna Anna - opinia (1) Niestety nie polecam, z tego co słyszę większość narzeka. I żeby było... Anna Dzień Otwarty 2013/2014 (1) Miałam możliwość jako rodzic 6 latka odwiedzić parę szkół w marcu. Różnica... oburzony rodzic bardzo zadowolona (1) Jestem tylko ciotka-klotka ale jedno moge powiedzieć mlodsza uwielbia chodzić... Monika którą wychowawczynię wybrać dla 1klasisty w podstawówce nr 19 na oruni górnej (7) którą nauczycielkę polecacie w tym roku dla pierwszoklasisty ? milenezja 22 rekrutacja do klas pierwszych szkoły podstawowej nr 19 (5) Rekrutacja dzieci do klas pierwszych na rok 2007/2008 odbyła się w sposób dla... rozczarowany rodzic Polecam gorąco. (2) Szkoła ma bardzo wysoki poziom nauczania. Ukończenie klasy 1-3 o profilu... Magdalena Nie jest tak idealnie (1) Klasy 1-3 bardzo wysoki poziom. Świetni nauczyciele, atmosfera niemal... PIPI a klasy O chodzi o rekrutację 2012/2013 (1) Jak zapisać dziecko spoza rejonu szkoły i czy warto sie o to bić mama Nie jest tak różowo (1) Szkoła dobra ale dyrektor dużo mówi mało robi . Polecam nauczanie 1-3 lecz... ketrab wątpliwości (5) czy ta szkoła??? Posłałam tam dziecko, ale coraz częściej się wacham czy... anna rekrutacja (3) Mój syn chciał iść do klasy matematycznej. Miał z matematyki 5 a jego koledzy... Mariusz Klasa na 6+ (1) polecam. Klasa o profilu ekologicznym jest rewelacyjna. polecam wszystkim,... Olek