którą wychowawczynię wybrać dla 1klasisty w podstawówce nr 19 na oruni górnej

którą nauczycielkę polecacie w tym roku dla pierwszoklasisty ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: którą wychowawczynię wybrać dla 1klasisty w podstawówce nr 19 na oruni górnej

włąsnie, ja tez sie podłączam pod pytanie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: którą wychowawczynię wybrać dla 1klasisty w podstawówce nr 19 na oruni górnej

a to w ogole mozliwe zeby wybierac sobie nauczyciela?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Panią AGNIESZKĘ

jASTRZĘBSKĄ.
Nauczyciel z "prawdziwego zdarzenia",całym sercem zaangazowany w życie klasy.Moje dziecko ja uwielbiało i z tego co wiem,dzieci z poprzednich roczników także nigdy sie nie skarżyły.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: którą wychowawczynię wybrać dla 1klasisty w podstawówce nr 19 na oruni górnej

P. Kowalczyk, zdecydowanie uczy z pasją, w pełni skupia się na dzieciach. Wszyscy (z drobnymi wyjątkami), którzy byli w klasie pani Ani mieli czerwone paski na świadectwach.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: którą wychowawczynię wybrać dla 1klasisty w podstawówce nr 19 na oruni górnej

ja co prawda mam już 30 lat ale również uczęszczałam do podstawówki, gdzie moją wychowawczynią była Pani Kowalczyk. Ma mnóstwo pomysłów i w pełni angażuje się w życie klasy. Też miałam świadectwa z czerwonym paskiem. Potrafi zdyscyplinować uczniów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: którą wychowawczynię wybrać dla 1klasisty w podstawówce nr 19 na oruni górnej

Może jakieś nowe opinie o nauczycielach nauczania początkowego 1-3?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0